نمایش اخبار


عقد تفاهم نامه پذیرش دانشجوی مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و دانشگاه ماستریخت هلند
دکتر خزائی از عقد تفاهم نامه فی ما بین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و دانشگاه ماستریخت هلند به منظور پذیرش دانشجوی مشترک در راستای ارتقای بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی در کلان منطقه 3 آموزش علوم پزشکی کشور خبرداد.
 ١٠:٣٣ - 1396/10/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
جذب منابع ارزی یکی از دستاوردهای توسعه بین المللی آموزش در دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن ارائه گزارش اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در این دانشگاه، دستاوردهای اجرای بسته ها در دانشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اقدامات صورت گرفته بسترهای مناسبی را برای رشد دانشگاه فراهم کرده است.
 ٠٩:٠٣ - 1396/10/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
درصد قابل توجهی از آموزش علوم پزشکی کشور در منطقه 10 آمایشی است/ با پیاده سازی تحول و نوآوری در آموزش حتی دانشگاههای کوچک کشور نیز ماموریت و مسیر خود را در حوزه آموزش پیدا کرده اند
معاون آموزشی وزارت بهداشت در جمع مسئولین دانشگاهها و سازمان های کلان منطقه 10 آمایشی کشور رسالت مدار شدن دانشگاهها را هدف اصلی تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی عنوان کرد و گفت: جای خوشبختی است که پس از 3 سال از اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در سفر به کلان مناطق آمایشی می بینیم حتی دانشکده ها و دانشگاههای کوچک هم چند حیطه سرآمدی و نقشه حرکت خود در حوزه آموزش علوم پزشکی را تعیین کرده اند و می دانند می خواهند در چه مسیری حرکت کنند.
 ١٩:١٨ - 1396/10/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست کلان منطقه آمایشی 10 با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت برگزار شد
نشست کلان منطقه آمایشی 10 در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.
 ١٦:٥٨ - 1396/10/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی مشهد:برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های ملی اقدام بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی
جلسه هماهنگی برنامه های ملی اقدام بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.
 ١٢:٠٧ - 1396/10/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون اجرایی معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: هم‌افزایی‌ کلان منطقه‌ای برای پاسخگویی به نیاز مردم
نشست شورای کلان منطقه 3 آمایشی آموزش عالی سلامت با حضور روسا، معاونین آموزشی، مدیران و کارشناسان مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی همدان،کردستان،کرمانشاه، ایلام و دانشکده علوم پزشکی اسدآباد و نیز مشاور و معاون اجرایی معاونت آموزشی و رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل مرکز همایش های دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.
 ١٠:٢٦ - 1396/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
جذب هیات علمی قانون ماده یک (سرباز هیات علمی) در وزارت بهداشت،‌درمان و آموزش پزشکی
با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و براساس اولویت های آموزشی مورد نیاز دانشگاههای علوم پزشکی، افراد واجد شرایط سرباز هیات علمی انتخاب شده و برای تائید نهایی به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شده اند.
 ١٥:٢٨ - 1396/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
با اجرای بسته‌های تحول و نوآوری به چشم‌اندازهای نوینی در آینده دست یافته‌ایم
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اظهار خرسندی از اجرای بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی گفت: با تعیین رشته‌های مورد نیاز برای هر دانشگاه و تعیین تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای هر رشته در هر دانشگاه، نیروی انسانی مورد نیاز تا سال 1400 برآورد شده است. وی در ادامه افزود: در راستای اجرای بسته‌های تحول، به تدوین و تصویب رشته‌هایی برای 5 سال آینده دست یافتیم.
 ١١:١٣ - 1396/10/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته پژوهش در آموزش علوم پزشکی در دانشکده علوم پزشکی خلخال تشکیل شد
معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی خلخال به تشریح اقدامات این دانشکده در زمینه اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی پرداخت و از برنامه های این دانشگاه برای توانمندسازی اعضای هیات علمی سخن گفت.
 ١١:٠٢ - 1396/10/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
کلیپ آموزشی الگوی تدوین برنامه های ملی اقدام بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی منتشر شد
ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت طی یک کلیپ آموزشی توضیحات لازم را درخصوص الگوی تدوین برنامه های ملی اقدام بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی برای استفاده دانشگاههای علوم پزشکی کشور ارائه داد.
 ٠٩:٣٠ - 1396/10/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی باعث شده از ظرفیت دانشگاهها بهتر استفاده شود
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با بیان گزارشی از اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در این دانشگاه،‌ بسیاری از این بسته ها را مفید خواند و گفت: اجرای این بسته ها دستاوردهای خوبی را برای دانشگاه به همراه داشته و باعث می شود در جهت سند توسعه کشور حرکت کنیم.
 ١٩:٣٦ - 1396/10/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه آموزش علوم پزشکی در منطقه آمایشی 2
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نشست کلان منطقه 2 آمایشی که با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت برگزار شد گزارشی از اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در این منطقه ارائه کرد.
 ١٨:٠٠ - 1396/10/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر لاریجانی از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بازدید کرد
معاون آموزشی وزارت بهداشت در حاشیه نشست کلان منطقه 2 آمایشی از پروژه های عمرانی آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بازدید کرد.
 ١٦:٢١ - 1396/10/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه توسط معاون آموزشی وزارت بهداشت افتتاح شد
دکتر لاریجانی در افتتاحیه دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه هدف بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی را ایجاد تغییرات ساختاری در نظام آموزشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور ذکر کرد و گفت: طی ۳ سال گذشته اجرای این بسته‌ها استانداردهای آموزشی را در دانشگاه ها ارتقا داده است.
 ١٥:٥٠ - 1396/10/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
توسعه طرح آمایش در سلامت در کلان منطقه ۳ آمایشی کشور
دبیر کلان منطقه ۳ آمایشی کشور و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید بر اهمیت جدی گرفته شدن موضوع آمایش سرزمین گزارشی از اقدامات مربوط به توسعه طرح آمایش در سلامت در کلان منطقه ۳ آمایشی کشور بیان کرد.
 ١٩:١٨ - 1396/10/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی >>