نمایش اخبار


اقدامات دانشکده علوم پزشکی خمین در طرح تحول و نوآوری آموزش پزشکی تشریح شد
دکتر جواهری به اقدامات انجام شده در دانشکده علوم پزشکی خمین در طرح و نوآوری آموزش علوم پزشکی اشاره و بر لزوم افزودن آموزش پزشکی پاسخگو به اولویت های پژوهشی در این دانشکده تاکید کرد.
 ١٠:٥٥ - 1396/10/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
توجه ویژه به موضوع اخلاق حرفه ای در بسته های تحول و نوآوری آموزش
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور اظهار داشت: موضوع اخلاق حرفه ای یکی از بسته های مهمی است که در این برنامه مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
 ١٨:٥٩ - 1396/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
ماموریت گرایی به دانشگاههای علوم پزشکی کشور هویتی نوین بخشیده است
معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به واسپاری ماموریت های ویژه به دانشگاهها در بستر برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی گفت: حرکت دانشگاهها در مسیر این ماموریت های ویژه موجب شده دانشگاهها در سطح ملی نقش داشته باشند و به هویت علمی متفاوتی در سطح کشور دست پیدا کنند.
 ١٥:٢٤ - 1396/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
همسو شدن دانشگاه‌های علوم‌پزشکی در قالب بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش، فرصت خوبی برای توسعه دانشگاه‌هاست
رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم‌پزشکی البرز با ارائه گزارشی از عملکرد این دانشگاه در راستای تحقق‌بخشی به بسته‌های تحول ونوآوری در آموزش، از آن به عنوان فرصت خوبی برای توسعه دانشگاه‌ها و همسویی آنها یاد کرد.
 ١١:٢٢ - 1396/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
تصویب شیوه نامه آزمون های نظری و بالینی در شورای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و ابلاغ‌ آن به دانشکده ها و به واحدهای تابعه دانشگاه
شیوه نامه آزمون های نظری و بالینی در شورای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصویب و جهت یکسان سازی خط مشی ها و آئین نامه ها به تمامی واحدهای تابعه دانشگاه ، دانشکده ها و مراکز آموزشی درمانی ابلاغ شد.
 ١٠:٢٤ - 1396/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
حرکت دانشکده علوم پزشکی ساوه به سمت سرآمدی در حیطه مهندسی بهداشت حرفه ای
معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی ساوه و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی این دانشکده گزارش اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی را ارائه کردند.
 ١٩:٣٥ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
گفتمان بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی باید در ارکان عالی تصمیم‌گیری دانشگاه‌ها نهادینه شود
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان و رئیس شورای هماهنگی کلان منطقه 6 آمایشی کشور بر لزوم همکاری تمام ارکان دانشگاه ها در اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تاکید کرد.
 ١٤:١٥ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشجویان پزشکی کشور با ورود به عرصه های ارائه خدمات از نزدیک با مسائل سلامت جامعه روبرو می شوند
دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی خبر داد؛ به منظور ارتقای سطح علمی دانشکده های پزشکی کشور، اعتباربخشی سیستم های آموزشی در آینده ای نزدیک باید توسط سازمان های بین المللی داوری و اعتبارسنجی شود که در غیر این صورت اگر اعتباربخشی فرآیند آموزش دانشگاهها توسط این سازمانها مورد تائید قرار نگیرد آموزش دانشگاههای علوم پزشکی اعتباری نخواهد داشت.
 ١٣:٤٨ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترک اعضا هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مجازی با نمایندگان حوزه مجازی دانشگاه های علوم پزشکی کشور
اولین نشست ادواری با نمایندگان حوزه مجازی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با مشارکت سه دانشگاه بزرگ مستقر در تهران و کلان مناطق ده گانه از جمله دانشگاه های علوم پزشکی مازندران، تبریز، همدان، اهواز، شیراز، زنجان، اصفهان، کرمان، مشهد، ایران، تهران و شهید بهشتی در سال همایش و اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی مجازی به صورت وبینار برگزار گردید.
 ١٢:٥٩ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
نقشه راه مرجعیت علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک تدوین شد
مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اقدامات این دانشگاه در راستای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی گفت: کارگاههای آموزشی متعددی برای توانمندسازی اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شده است.
 ١٢:٥٥ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
5 عنوان رشته بین رشته ای جدید در دانشگاه علوم پزشکی زنجان در دست تدوین است
دکتر اسکندری از تدوین اولیه 5 عنوان رشته جدید بین رشته ای و مدل سازی توسعه رشته های میان رشته ای علوم پزشکی با رویکرد آینده پژوهی در راستای توسعه و ارتقای زیر ساخت های آموزش علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبرداد.
 ١١:٣٤ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
در حدود 2 سال گذشته 6 بیمارستان در کنار بیمارستان‌های اصلی دانشگاه علوم پزشکی البرز ساخته شده که عمدتا آموزشی هستند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در نشست منطقه آمایشی 6 خبر داد: 3 دانشکده جدید در دانشگاه علوم پزشکی البرز ساخته شده و دروس پایه دانشجویان پزشکی در پردیس اصلی دانشگاه ساماندهی شده است.
 ١٠:٤٩ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی اعلام کرد؛ انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی در تاریخ 21 دی 96 برگزار نشود
پیرو شکایات واصله درخصوص انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی و باتوجه به بررسی های به عمل آمده، کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی طی بیانیه ای اعلام کرد: انتظار می رود انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی در 21 دی ماه 1396 برگزار نشود.
 ٠٩:٥٢ - 1396/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد؛ دانشگاههای علوم پزشکی کشور با ماموریت گرایی می توانند در سطح بین المللی بدرخشند
معاون آموزشی وزارت بهداشت در نشست کلان منطقه آمایشی 6 گفت: اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی زیرساخت های آموزشی دانشگاهها را ارتقا داده و امروز اکثر دانشگاههای علوم پزشکی کشور مرکز مهارت های بالینی و مرکز آزمون دارند.
 ١٦:١٧ - 1396/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تصویری نشست کلان منطقه آمایشی 6
نشست کلان منطقه آمایشی 6 با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت و برخی مدیران حوزه آموزش وزارت متبوع برگزار شد.
 ١١:٣٤ - 1396/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>