نمایش اخبار


ارزیابی کیفی بیرونی برنامه ملی اقدام در برش سه ماه اول در کلان منطقه9
ارزیابی کیفی بیرونی برنامه ملی اقدام در برش سه ماه اول در کلان منطقه9 انجام شد.
 ١٠:٤٩ - 1397/06/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
جمهوری اسلامی ایران می تواند قطب کنترل بیماری های غیرواگیر در منطقه باشد
در نشستی با حضور رییس بخش مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت گزارش عملکرد جمهوری اسلامی ایران در زمینه کنترل بیماری های غیرواگیر ارائه شد.
 ١٤:٣٨ - 1397/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
تمدید پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تا پایان شهریور ماه
دانشگاه علوم پزشکی مجازی پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش پزشکی مجازی ویژه هیات علمی دانشگاه های علوم زشکی کشور در سال 97-98 را تا تاریخ پایان شهریور ماه تمدید کرد.
 ١٢:٣٠ - 1397/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست جدید مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر خیرالله غلامی به سمت سرپرست مرکز خدمات آموزشی منصوب شد.
 ١٥:٢٨ - 1397/06/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب دکتر آبتین حیدرزاده به عنوان سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی
مراسم معارفه سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی با حضور مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت برگزار شد.
 ١٧:٢٩ - 1397/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، بستر مناسبی برای ارتقای همه جانبه دانشجویان از جمله دانشجویان شاهد و ایثارگر است
معاون آموزشی وزارت بهداشت در نشست ستاد برنامه ریزی طرح شاهد و ایثارگر با تشریح برنامه های وزارت بهداشت برای حمایت و ارتقای توانمندی های دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی گفت: لازم است ترتیبی اتخاذ شود تا با ارتقای توانمندی های این دانشجویان امکان رشد این گروه در کنار سایر دانشجویان علوم پزشکی کشور فراهم گردد.
 ١٦:٤١ - 1397/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
با پیشنهاد معاونت آموزشی وزارت بهداشت و دستور وزیر بهداشت؛ محرومیت دستیاران رشته آسیب شناسی از شرکت در آزمون ارتقا رفع شد
در جلسه کمیسیون موارد خاص حسب درخواست معاونت آموزشی وزارت بهداشت و دستور وزیر بهداشت مصوبه قبلی این کمیسیون در خصوص دستیاران آسیب شناسی که از آزمون ارتقا محروم شده بودند لغو شد و امکان شرکت همزمان این دستیاران در آزمون ارتقاء و گواهینامه فراهم گردیده است.
 ١٨:٥٨ - 1397/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
افرادی که از ابتدای سال 2019 مشغول تحصیل در دانشگاههای خارجی می شوند تا پایان تحصیل نمی توانند به دانشگاههای داخلی منتقل شوند/ در حذف کنکور وزارت بهداشت تابع قوانین بالادستی است
معاون آموزشی وزارت بهداشت در افتتاحیه بورد تخصصی با بیان اینکه افرادی که از ابتدای سال 2019 برای تحصیل از ایران خارج می شوند تا آخر دوره تحصیل نمی توانند به داخل کشور منتقل شوند و پس از تحصیل اگر در دانشگاه معتبر تحصیل کرده باشند می توانند به کشور بیایند، گفت: برنامه هایی برای حذف کنکور سراسری در مجلس شورای اسلامی بحث شده، وزارت بهداشت همانند سایر دستگاهها تابع قوانین کشور است و این قوانین را با برنامه ریزی برای حفظ کیفیت آموزش اجرا می کند.
 ١٥:٤٦ - 1397/06/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
طی 34 سال گذشته بیش از 300 درصد در آموزش های تخصص و فوق تخصصی رشد داشته ایم
معاون آموزشی وزارت بهداشت در افتتاحیه آزمون بورد فوق تخصصی با بیان برنامه های حوزه آموزش برای تحول در آموزش های تخصصی و فوق تخصصی گفت: ما رشد کمی خوبی در این زمینه در کشور داشته ایم و اکنون لازم است با ارتقای استانداردها در این حوزه از ظرفیت های ایجاد شده برای جذب دانشجوی خارجی در مقاطع تخصص و فوق تخصص استفاده کنیم.
 ١٥:٤٣ - 1397/06/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
سي و چهارمين آزمون کتبی دانشنامه تخصصی دندانپزشکی با آرامش، صحت و امنیت برگزار شد
سی و چهارمین آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی در محل دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
 ١٠:٥٨ - 1397/06/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
فروش ووچر(Voucher) آزمون های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی مجازی آغاز شد
فروش ووچر(Voucher) آزمون های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی مجازی آغاز شد
 ١٠:٤٥ - 1397/06/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
جمهوری اسلامی ایران می تواند الگویی موفق برای کشورهای منطقه در پیشگیری از بیماری های غیرواگیر باشد
نائب رئیس کمیته ملی بیماری های غیرواگیر در نشست سازمان جهانی بهداشت تجارب کشورمان در زمینه کنترل بیماری های غیرواگیر عنوان کرد و با موفق خواندن این تجارب پیشنهاداتی در زمینه کنترل بیماری های غیرواگیر در کشورهای منطقه ارائه داد.
 ١٢:٢١ - 1397/06/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
جزئیات مربوط به دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه EMU اعلام شد
دکتر اکبری از ارائه تسهیلات ارزی ،غیرارزی،انتقال و ارزشیابی به دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه EMU ورودی قبل از سپتامبر 2018 خبرداد.
 ١٠:٢٧ - 1397/06/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه ریزی برای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی فسا
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی فسا از برنامه های این دانشگاه برای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی سخن گفت.
 ١٦:٠٥ - 1397/05/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاهده زنده برنامه های علمی کنگره بین المللی آموزش پزشکی
با همت مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، امکان مشاهده زنده برنامه های علمی کنگره بین المللی آموزش پزشکی برای تمام دانشگاه های علوم پزشکی فراهم شد.
 ١١:٠٥ - 1397/05/30 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>