نمایش اخبار


تقدیر از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر
در اختتامیه کنفرانس جهانی مبارزه با بیماریهای غیرواگیر در مونته ویدئو اروگوئه، از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در اجرای شاخص های جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماریهای غیر واگیر در حضور وزرای بهداشت ۳۰ کشور و نمایندگان عالی رتبه نظام سلامت ۸۰ کشور جهان تقدیر شد.
 ١١:٣٦ - 1396/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
علاقه برزیل به تقویت همکاری های مشترک با ایران
در دیدار هیات ایرانی وزارت بهداشت به سرپرستی دکتر لاریجانی نائب رییس کمیته ملی پیشگیری از بیماری های غیرواگیر ایران و ریکاردو باروس وزیر بهداشت برزیل بر تقویت همکاری های مشترک دو کشور به ویژه در حوزه تولید واکسن تاکید شد.
 ١١:٢٩ - 1396/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
ایران و اروگوئه، تفاهم نامه همکاریهای آموزشی، پژوهشی و دارویی امضا کردند
قرارداد همكاريهای مشترك بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی و دارویی و تجهیزات پزشکی بين وزارت بهداشت ایران و اروگوئه به امضای وزير بهداشت اروگوئه و دكتر لاريجاني به نمايندگي از وزير بهداشت کشورمان رسید.
 ١٢:٢٧ - 1396/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقامات سازمان جهانی بهداشت، ایران را پیشروترین کشور در پیشگیری و مبارزه با بیماریهای غیر واگیر معرفی کردند
هيات اعزامي كشورمان به كنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیرواگیر در مونته ویدئو اروگوئه، پس از قرائت پيام رييس جمهور و ايراد ٤ سخنراني، دیدارهای جداگانه ای با وزراي بهداشت برزيل، اروگوئه، و اكوادور داشتند و به تبادل تجربیات کشورمان در حوزه سلامت پرداختند.
 ١١:٤٣ - 1396/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه اعتبار بخشی مراکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
جلسه اعتبار بخشی مراکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در جهت ارتقای کمی و کیفی آموزش علوم پزشکی برگزار شد.
 ١٦:١٩ - 1396/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترك با اعضاء هیات ممتحنه و ارزشیابی آموزش پزشكي برگزار شد
نشست مشتركی با حضور اعضاي هیات ممتحنه و ارزشیابی آموزش پزشكي به منظور تبیین رسالت، چشم انداز، شرح وظایف و اولویت های مرکز مطالعات و توسعه آموزش در چهار سال آینده برگزار شد.
 ١٣:٣٤ - 1396/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست با مديران پيشين مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی برگزار شد
در نشستی مدیر فعلی و برخی از مدیران پیشین مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گردهم آمدند.
 ١٣:١٧ - 1396/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام رییس جمهور به کنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیرواگیر توسط نائب رئیس کمیته ملی بیماری های غیرواگیر قرائت شد
در پیام رییس جمهور به کنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیرواگیر در اروگوئه آمده است : جمهوری اسلامی ایران از کشورهای پیشرو در کنترل و پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر است/ مصمم تر از قبل، سلامت را به عنوان یکی از سه اولویت اصلی خود برگزیده ایم
 ١٢:٥٢ - 1396/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی برای ارسال طرح های پژوهشی تا 15 آبان تمدید شد
قائم مقام مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی اعلام کرد: باتوجه به تمدید فراخوان این مرکز اعضای هیات علمی و دانشجویان می توانند طرح های خود را به این مرکز ارسال نمایند.
 ٠٩:٤٠ - 1396/07/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی وزارت بهداشت از روز چهارشنبه آغاز می شود
داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال 96 وزارت بهداشت می توانند از 26 لغایت 28 مهر ماه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.
 ١١:١٥ - 1396/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت منصوب شد
در پی راه اندازی ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت، معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر عطاءاله پورعباسی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان دبیر این ستاد منصوب کرد.
 ١٠:٣٩ - 1396/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
قائم مقام ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت منصوب شد
در پی راه اندازی ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت، معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر سیدحسن امامی رضوی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان قائم مقام این ستاد منصوب کرد.
 ١٠:٣٢ - 1396/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه ریری درازمدت در کنار توجه به اولویت های فوری مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی است
رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی گفت: برای تهیه برنامه باید ابتدا به این پرسش پاسخ دهیم که رسالت مرکز مطالعات توسعه آموزش علوم پزشکی چیست و چه چشم اندازی را برای این مرکز باید در نظر بگیریم. در عین حال در کنار این اقدام درازمدت برای شش ماه آینده نیز برنامه ریزی خواهیم کرد تا کاری بر زمین نماند.
 ١٠:١٩ - 1396/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
تکمیل ظرفیت آزمون پذیرش تخصصی دندانپزشکی سال جاری به زودی اعلام می شود/ اختصاص ظرفیت های تکمیل نشده به داوطلبان آزاد
معاون آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: در تکمیل ظرفیت آزمون پذیرش تخصصی دندانپزشکی سال جاری طبق پیشنهاد دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی و موافقت وزیر بهداشت ظرفیت های تکمیل نشده این آزمون به داوطلبان آزاد اختصاص خواهد یافت.
 ١٠:٠٨ - 1396/07/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
ارتقای کمی و کیفی تحصیلات تکمیلی از برنامه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد
مدیر تحصیلات تکمیلی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ ارتقای کمی و کیفی تحصیلات تکمیلی بر اساس اسناد بالادستی و استانداردهای آموزشی بین المللی را از برنامه های مهم این دانشگاه عنوان کرد.
 ١٦:٣٦ - 1396/07/23 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>