نمایش اخبار


همکاری مناطق آمایشی شرایط برگزاری بهتر آزمون را فراهم می کند
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تصمیم اخذ شده در منطقه آمایشی ۶ درخصوص استفاده از سوالات سایر مناطق در آزمون پیش کارورزی و علوم پایه گفت: این تصمیم در منطقه ۶ اخذ شده و بخشنامه ای از سوی وزارت بهداشت در این خصوص صادر نشده است.
 ١٢:٠٦ - 1396/05/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
آزمون علوم پایه و پیش کارورزی طبق روال قبل و مطابق با استانداردهای مورد قبول برگزار می شود
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه منطقه آمایشی خاصی مسئول طراحی سوالات آزمون علوم پایه و پیش کارورزی نیست، گفت: مناطق آمایشی می توانند برای ارتقای آزمون با یکدیگر همکاری نمایند ولی این به معنای مسئولیت ویژه هیچ یک از مناطق نیست.
 ٠٨:٢٦ - 1396/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
منابع آزمون پیش کارورزی و علوم پایه علوم پزشکی در سراسر کشور یکسان است
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اینکه آزمون پیش کارورزی و علوم پایه علوم پزشکی طبق روال سال های گذشته برگزار می شود، گفت: این آزمون با نظارت و مدیریت کامل وزارت بهداشت و توسط مناطق آمایشی برگزار می شود.
 ١٨:٠٥ - 1396/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
توضیحات دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی در مورد آزمون جامع علوم پایه و پیشکارورزی/ کماکان مسئولیت برگزاری آزمون در هر منطقه به دبیرخانه همان منطقه سپرده می شود
دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری آزمونهای جامع علوم پایه و پیشکارورزی در شهریورماه 1396، به دانشجویان توصیه کرد از توجه به شایعات و نگرانی های بی مورد در این خصوص پرهیز کنند و بر مطالعه مطالب آموخته شده تمرکز نمایند.
 ١٦:٤٨ - 1396/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
تمامی دارندگان مدال های المپیادهای علمی می توانند در دوره لیسانس به پزشکی شرکت کنند
با موافقت وزیر بهداشت تمامی دارندگان مدال های المپیادهای علمی در دوره لیسانس به پزشکی شرکت کنند. قابل ذکر است که درحال حاضر این دوره تنها در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
 ١٢:٢١ - 1396/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
آئین نامه پذیرش دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران از مقطع کارشناسی ابلاغ شد
آئین نامه پذیرش دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران از مقطع کارشناسی در شورای عالی برنامه ریزی مصوب و به دانشگاه علوم پزشکی تهران ابلاغ شد.
 ١١:٣٩ - 1396/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس شورای عالی نظام پرستاری عنوان کرد؛ توضیحات مسئولین وزارت بهداشت بسیاری از نگرانی ها را درخصوص طرح استفاده از ظرفیت بیمارستان ها در تربیت دانشجوی پرستاری برطرف کرد
طاهره زاهد صفت رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور پس از نشست مشترک با مسئولین وزارت بهداشت طی مصاحبه ای با بیان اینکه این نشست توانست بسیاری از سوءتفاهم هایی که در رابطه با طرح استفاده از ظرفیت بیمارستان ها در تربیت دانشجوی پرستاری پیش آمده بود را برطرف کند به برخی مصوبات این نشست اشاره کرد.
 ١٣:١٢ - 1396/05/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت عنوان کرد: تاکید وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری بر اجرای آیین نامه اصفهان / دانشکده هایی که بر اساس آیین نامه اصفهان اقدام نکنند، حتما ظرفیت بیمارستانی و کد دوم آنها مورد بازنگری و ظرفیت بیمارستانی به ظرفیت عادی آن دانشکده ها اضافه می شود
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به تشکیل جلسه ای با حضور معاونت آموزشی و معاونت پرستاری وزارت بهداشت، مسئولان سازمان نظام پرستاری و شورای عالی نظام پرستاری به تشریح تصمیمات این نشست پرداخت.
 ١١:١١ - 1396/05/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو کمیسیون بهداشت مجلس: طرح استفاده از ظرفیت بیمارستان ها در تربیت دانشجوی پرستاری شیوه ای از آموزش است که برای رفع کمبودهای کشور تدوین شده/ در نشست مسئولین وزارت بهداشت و نظام پرستاری توافق های خوبی برای اجرای بهتر این طرح حاصل شد
دکتر عابدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی پس از حضور در جلسه مشترک مسئولین وزارت بهداشت با مسئولین نظام پرستاری درخصوص افزایش ظرفیت رشته پرستاری از طریق طرح استفاده از ظرفیت بیمارستان ها در تربیت دانشجوی پرستاری طی مصاحبه ای نتایج این جلسه را مثبت ارزیابی کرد و از جزئیات این طرح سخن گفت.
 ١٠:٤٤ - 1396/05/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان نظام پرستاری: سوء تفاهم ها در خصوص طرح استفاده از ظرفیت بیمارستان ها در تربیت دانشجوی پرستاری طی نشست مشترک با مسئولین وزارت بهداشت رفع شد
در جلسه هماهنگی مسئولین وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری ابهاماتی که در خصوص توسعه همکاری بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی با دانشکده های پرستاری و مامایی برای آموزش و تربیت دانشجویان پرستاری مطرح بود به دقت واکاوی و توافق هایی در این زمینه حاصل گردید.
 ١٧:٥٢ - 1396/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
نوبت اول آزمون جایابی و آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور رشته دندانپزشکی برگزار شد
دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی اعلام کرد: نوبت اول آزمون جایابی و آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور رشته دندانپزشکی برگزار شد.
 ١٢:٢٦ - 1396/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اجلاس روسای دانشکده های دندانپزشکی کشور
در اجلاس روسای دانشکده های دندانپزشکی کشور که در کلان منطقه 9 آمایشی برگزار شد، مسائل مهم حوزه دندانپزشکی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
 ١٢:١٧ - 1396/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
اساتید و اعضای بوردهای تخصصی و فوق تخصصی نقش مهمی در ارتقای آموزش در دانشگاههای علوم پزشکی دارند
معاون آموزشی وزارت بهداشت در جمع دبیران بوردهای تخصصی و فوق تخصصی بالینی به نقش این بوردها در ارتقای آموزش علوم پزشکی کشور اشاره کرد و به تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی کشور پرداخت.
 ١١:٥١ - 1396/05/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار گزارش اقدامات 4 ساله معاونت آموزشی / گامی در راستای مستندسازی اقدامات تحولی آموزش علوم پزشکی کشور
دبیر کمیته تحقیق و توسعه معاونت آموزشی از نشر کتاب آموزش علوم پزشکی در مسیر تحول و نوآوری، گزارش عملکرد 4 ساله حوزه آموزش علوم پزشکی خبر داد و گفت از این کتاب در آخرین نشست معاونین آموزشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور در دولت یازدهم رونمایی می شود.
 ١٥:٠٠ - 1396/05/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور وزیر بهداشت از برخی دستاوردهای حوزه آموزش رونمایی شد
در حاشیه نشست معاونین آموزشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور وزیر بهداشت از برخی دستاوردهای حوزه آموزش رونمایی کرد.
 ١٤:٥٠ - 1396/05/07 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>