دوره چهل و يكم
 

 اطلاعیه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مناطق محروم و نیز جایگزینی مرحله دوم چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     05/11/93

 اطلاعیه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مناطق محروم و نیز جایگزینی چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی  24/0/9/93

 جدول تكميل ظرفيت چهل و يكمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي (آخرين ويرايش)     02/09/93

 اطلاعیه شماره 15 تکمیل ظرفیت مناطق محروم - چهل و يكمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي    

کلیه افراد واجد شرایط استفاده از سهمیه مناطق محروم چهل ویکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که نمره بیشتر از 150 را کسب نموده اند(اعم از پذیرفته شده و یا پذیرفته نشده) مجاز می باشند با انتخاب رشته- محل از تاریخ 02/09/1393 لغایت 04/09/1393 ، درمراحل پذیرش تکمیل ظرفیت با رعایت سایر مندرجات این اطلاعیه شرکت نمایند. (ظرفیت متعاقباً اعلام خواهد شد.)
1- افراد واجد شرایط استفاده ازسهمیه مناطق محروم هر استان تنها مجاز به پذیرش در ظرفیت های تعلق یاقته به دانشگاههای مستقر در همان استان می باشند.(مثال: فرد واجد شرایط استان اصفهان تنها مجاز به انتخاب رشته- محل در رشته های درخواستی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان و کاشان مطابق جدول پیوست می باشند)
2- با رعایت مقررات کلی پذیرش مندرج در راهنمای آزمون پذیرش دستیار تخصصی دوره 41 افراد واجد شرایط به میزان 3 برابر ظرفیت رشته- محل به دانشگاه محل آموزش معرفی می گردند.
3- ثبت نام با رعایت مفاد دستورالعمل های بعدی و با توجه به اولویت افراد معرفی شده در هر رشته-محل حداکثر به میزان برابر ظرفیت در هر رشته- محل صورت خواهد پذیرفت.
4- شروع به آموزش این گروه از پذیرفته شدگان متعاقبا اعلام خواهد گردید.
5- کلیه افراد پذیرفته شده با توجه به اصلاحیه بند 3 ماده واحده قانون برقراری عدالت آموزشی، ملزم به سپردن تعهد محضری به نفع دانشگاه محل آموزش به میزان 3 برابر مدت آموزش می باشند. محل تعهد این گروه از پذیرفته شدگان بنا به نظر معاون درمان وزارتی/ دانشگاه خواهد بود.
6- سپردن تضامن سند تعهد محضری مطابق نظر دفتر امور حقوقی وزارتخانه متبوع الزامی است
7- در صورت عدم سپردن تعهد محضری دربدو شروع به دوره موجب ممانعت از آموزش دستیار به عمل خواهد آمد.
8- انتقال این گروه از پذیرفته شدگان در بدو شروع به دوره و یا درحین تحصیل ممنوع می باشند.
9- انتقال این گروه از پذیرفته شدگان درحین انجام خدمت ممنوع می باشد
10- درصورت عدم ثبت نام در رشته محل پذیرفته شده و یا اعلام انصراف در هر مرحله از آموزش دستیار مجاز به شرکت در دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی آتی نمی باشند.
11- مقررات مرتبط با انجام تعهدات پذیرفته شدگان سهمیه مناطق محروم دوره 41 پذیرش دستیار تخصصی بر پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مناطق محروم جاری می باشد.

 

 اطلاعيه شماره 13- در خصوص تمدید مهلت انتخاب و ویرایش رشته محل تحصیل چهل و یکمین دوره آمون پذیرش دستیار تخصصی     11/05/93

با سلام و تبریک عیدسعید فطر و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به اطلاع کلیه داوطلبان چهل و یکمین دوره آمون پذیرش دستیار تخصصی که مجاز به انتخاب رشته محل می باشند می رساند، اکثر قریب به اتفاق این عزیزان موفق به انتخاب رشته محلهای مورد علاقه خود گردیده اند . علیهذا باتوجه به تعطیلات اخیر، آن دسته از افرادی که هنوز موفق به انتخاب رشته محل نشده اند می توانند از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 13/5/93 لغایت ساعت 23 همان روز نسبت به انتخاب رشته محلهای خود اقدام نمایند. ضمناً سایر داوطلبان نیز می توانند در فرصت فوق نسبت به ویرایش انتخابهای خود اقدام نمایند . لازم به ذکر است تاریخ فوق آخرین فرصت جهت انتخاب رشته محل و یا ویرایش می باشد و تمدید نخواهد شد .

 

 اطلاعیه شماره 12- نحوه انتخاب رشته- محل چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی      06/05/93

اطلاعیه در خصوص نحوه انتخاب رشته- محل چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی با توجه به سئوالات مکرر افراد واجد شرایط انتخاب رشته- محل، و نیز به منزله روشنگری بیشتر اطلاعات مندرج در راهنمای مذکور به اطلاع می رساند مندرجات جدول شماره 1 راهنمای انتخاب رشته- محل به شرح ذیل تشریح می گردد:
1- ستون اول: ردیف
2- ستون دوم: کد رشته
3- ستون سوم: نام رشته
4- ستون چهارم: نام دانشگاه
5- ستون پنجم: ظرفیت کل پذیرش در هر رشته در هر دانشگاه
6- ستون ششم: ظرفیت پذیرش در سهمیه مناطق محروم در هر رشته ، در هر دانشگاه
7- ستون هفتم: خلاصه ای از جدول شماره 3 راهنمای انتخاب رشته- محل مختص متقاضیان مناطق محروم بوده و تنها معلوم می نماید مشمولین مناطق محروم چه قطبی در یک رشته- محل انتخابی از شرایط پذیرش در سهمیه مناطق محروم استفاده خواهند نمود.
توجه: اطلاعات ستون هفتم جدول شماره 1 دارای تاثیر در انتخاب رشته- محل و یا پذیرش سایر سهمیه ها (به غیر از سهمیه مناطق محروم ) نمی باشد.

 
 اطلاعیه شماره 11 در خصوص تمدید مهلت انتخاب رشته محل تحصیل و ویرایش چهل و يكمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي     06/05/93

 راهنمای کارنامه و انتخاب رشته- محل چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی سال  94-93     04/05/93

 اطلاعیه شماره 10 در خصوص نتیجه بررسی مدارک داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه مناطق محروم در چهل و یکمین دوره آمون پذیرش دستیار تخصصي     24/04/93

به اطلاع داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه مناطق محروم می رساند جهت اطلاع از وضعیت و نتیجه بررسی مدارک ارسالی و در صورت لزوم تکمیل مدارک از ساعت 14 روز سه شنبه 24/4/93 لغایت ساعت 23 روز جمعه 27/4/93 به سایت مراجعه نمایید.

 

 اطلاعيه شماره 9 درخصوص تغییر سهمیه مناطق محروم در چهل و یکمین دوره آمون پذیرش دستیار تخصصي     31/03/93

 دفترچه راهنمای انتخاب سهمیه و ارسال مدارک چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی   22/03/93

 

 اطلاعیه شماره 8 در خصوص انتخاب سهمیه چهل و یکمین دوره آمون پذیرش دستیار    22/03/93

دفترچه راهنمای انتخاب سهمیه چهل و یکمین دوره آمون پذیرش دستیار تخصصی از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://www.sanjeshp.ir  قابل دسترس می باشد. کلیه افراد واجد شرایط انتخاب رشته_محل آزمون، می بایست با وارد نمودن کد رهگیری و ورود به قسمت انتخاب سهمیه با رعایت مندرجات دفترچه راهنمای مربوطه نسبت به انتخاب سهمیه خود اقدام نمایند و کلیه کسانی که می خواهند از سهمیه های مذکور استفاده نمایند باید نسبت به ارسال مدارک لازم حداکثر تا ساعت 23 روز شنبه 31/3/1393 اقدام نمایند. مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد.

به سئوالات داوطلبان در زمینه راهنمای انتخاب سهمیه که حداکثر تا تاریخ 28/3/1393 از طریق پست الکترونیکی dastyar@sanjeshp.ir ارسال گردد، از طریق همان پست الکترونیکی پاسخ داده خواهد شد.

 

 اطلاعیه شماره 7 در خصوص کارنامه علمی چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی      02/03/93

با سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) و سلام به کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی دوره 41 و تبریک سالروز غرور آفرین آزاد سازی خرمشهر به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز می رساند کارنامه علمی حاضر حاوی نمره و رتبه کل داوطلب (بدون در نظر گرفتن سهمیه و جنسیت) در آزمون فوق می باشد و داوطلبان می توانند با استفاده از کد رهگیری کارنامه علمی خود را مشاهده نمایند.

همانگونه که مستحضرید مطابق اصلاحیه ماده 3 قانون برقراری عدالت آموزشی، مصوب مجلس محترم شورای اسلامی مقرر گردیده 30% از ظرفیت پذیرش دستیار پزشکی به داوطلبان بومی واجد شرایط مناطق محروم اختصاص یابد. به همین منظور در اسرع وقت ضوابط و شرایط متقاضیان استفاده از این سهمیه ها به اطلاع داوطلبان رسانده می شود تا افرادیکه موفق به کسب حداقل 150 امتیاز شده اند نسبت به انتخاب یکی از سهمیه های آزاد، مناطق محروم، رزمندگان یا جانبازان مطابق با ضوابط موجود اقدام نمایند. همچنین افراد متقاضی سهمیه های مازاد استعداد درخشان، بورسیه نیروهای مسلح یا اتباع خارجی نیز می توانند نسبت به انتخاب سهمیه مورد نظر اقدام نمایند.

 

 اطلاعیه شماره 6 در خصوص دریافت کارت چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     08/02/93

کلیه افراد واجد شرایط شرکت در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی مجاز می باشند از تاریخ 8/2/1393 لغایت ساعت 23 روز چهارشنبه مورخ 10/2/1393 با مراجعه به سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir و ورود کد رهگیری خود مبادرت به دریافت راهنمای داوطلبان و نیز کارت ورود به جلسه نمایند

 

 اطلاعیه شماره 5 در خصوص رفع نقص مدارک ارسالی چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     28/12/92

بدینوسیله به اطلاع می رساند نتایج بررسی مدارک اولیه شرکت کنندگان در آزمون چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از طریق سایت اینترنتی http:sanjeshp.ir با وارد کردن کد رهگیری قابل مشاهده می باشد. کلیه شرکت کنندگان که دارای نقص مدارک ارسالی می باشند می توانند از تاریخ 16/1/1393 حداکثر تا ساعت 23 روز 25/1/1393 از طریق همان سایت اینترنتی نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نمایند.

 

 اطلاعیه شماره 4 در خصوص اعلام شرایط استفاده از کلیه سهمیه های چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     28/12/92

به منظور پاسخگویی به سئوالات مطرح شده از سوی شرکت کنندگان چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رشته های پزشکی بالینی بدینوسیله به اطلاع می رساند اعلام شرایط استفاده از کلیه سهمیه های پذیرش در آزمون مذکور، انتخاب سهمیه، و نیز ارسال مدارک پس از برگزاری آزمون و بطور همزمان با اعلام نمره خام و رتبه در کل، کلیه شرکت کنندگان در آزمون از طریق سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir انجام خواهد پذیرفت

 

 اطلاعیه شماره 3 در خصوص ویرایش، تکمیل مدارک و تمدید مهلت ثبت نام چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی      02/11/92

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در مهلت های مقرر موفق به انجام مراحل ثبت نام نگردیده اند رسانیده می شود، این گروه از متقاضیان با مراجعه به سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir از تاریخ 5/11/92 لغایت 9/11/92 مجاز می باشند با رعایت مندرجات راهنمای ثبت نام در آزمون دوره مربوطه نسبت به انجام مراحل ثبت نام و ارسال مدارک اینترنتی اقدام لازم به عمل آورند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاٌ ثبت نام نموده اند نیز می توانند در تاریخ فوق نسبت به ویرایش اطلاعات فرم ثبت نامی و تکمیل مدارک ارسالی اقدام نمایند.

 

 اطلاعیه شماره 2 در خصوص انتخاب سهمیه و ارسال مدارک مربوطه در چهل و يكمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصی پزشکی بالينی    11/10/92

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رسانیده می شود  دستورالعمل نحوه اجرای قانون اصلاح ماده 3 قانون برقراری عدالت آموزشی در زمینه پذیرش با استفاده از سهمیه مناطق محروم در دست تهیه می باشد بدیهی است مراتب پس از تدوین دستورالعمل از طریق همین سایت اینترنتی به اطلاع کلیه متقاضیان رسانیده خواهد شد.

زمان انتخاب سهمیه جهت شرکت در آزمون و نیز ارسال مدارک مربوط در تمامی سهمیه ها متعاقباً اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

 راهنماي چهل و يكمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصی پزشکی بالينی     07/10/92

 اطلاعیه شماره 1 در خصوص زمان  ثبت نام چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رشته های پزشکی بالینی    12/09/92

ثبت نام آزمون های پذیرش دستیار تخصصی دوره 41 طبق برنامه ریزی انجام شده از تاریخ 7/10/1392 لغایت 17/10/1392 از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی خواهدبود.

 

 اطلاعیه در خصوص تغییر تاریخ برگزاری چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     12/09/92

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رسانیده می شود  تاریخ برگزاری چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از تاریخ 8/12/1392 به تاریخ 11/2/1393 تغییر یافت.