دوره سي و هفتم
 
 اطلاعیه شماره 21 در خصوص اعلام جایگزین مرحله اول سی وهفتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی   
 
89/06/20

 

بدينوسيله به اطلاع كليه افراد معرفي‌شده در مرحله اول جايگزيني سي‌وهفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي رسانيده مي‌شود كه افراد مشروحه مي‌بايست مراتب آمادگي جهت ثبت‌نام و شروع به آموزش خود را به نحو مقتضي به اطلاع دانشگاه‌هاي محل پذيرش اعلام نموده و به منظور ثبت‌نام راس ساعت 00/11 صبح روز سه‌شنبه مورخ 30 شهريور ماه 1389 در دانشگاه محل آموزش خود حضور بهمرسانند تا به ترتيب اولويت افراد معرفي‌شده ( حداكثر تا سقف ظرفيت ) ثبت‌نام به عمل آيد .

شروع به آموزش افراد پذيرفته‌شده از 1/7/1389 خواهد بود .

* توجه شود جهت هر ظرفيت خالي 3 نفر به ترتيب اولويت معرفي گرديده‌اند كه صرفاً يك نفر از آنان با رعايت ترتيب مورد پذيرش قرار خواهند گرفت .

 

 اطلاعیه در خصوص اعلام انصراف از تحصیل کلیه پذیرفته شدگان مرحله اصلی و جایگزینی مرحله اول سي و هفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي    03/06/89

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اصلی و جایگزینی مرحله اول(متعاقباً اعلام خواهد شد) سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رسانده می شود، با توجه به مصوبات کمیسیون 7 نفره موارد خاص، در صورت اعلام انصراف از تحصیل حداکثر تا تاریخ 31/6/89 این گروه از پذیرفته شدگان مشمول محرومیت از شرکت در سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی شناخته نمی گردد.

مراتب اعلام انصراف پذیرفته شدگان می بایست در مهلت مقرر به دانشگاههای محل آموزش ارائه گردد.

 

 اطلاعیه شماره 18 اعلام نتایج و ثبت نام پذیرفته شدگان سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     31/03/89

 اطلاعيه شماره  17 - در خصوص تمدید زمان انتخاب رشته محل سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی        20/02/89

باتوجه به دستور مقام محترمه وزارت مبني بر مساعدت درخصوص داوطلبين واجد شرايط انتخاب رشته/محل كه تاكنون موفق به انتخاب هاي خود نشده اند، ميتوانند از تاریخ 21/2/89 از ساعت 9 صبح لغایت ساعت 8 صبح  22/2/89 همزمان با داوطلبيني كه ويرايش انتخاب رشته محل خواهند داشت نسبت به اين مهم اقدام نمايند، خاطرنشان مي سازد زمان مذكور به هيچ وجه قابل تمديد نخواهد بود.

 

 اطلاعیه شماره 16 در خصوص زمان ویرایش انتخاب رشته محل سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی      19/02/89

همانطور که در اطلاعیه شماره 15 به اطلاع داوطلبان محترم رسانده شد در روز سه شنبه به تاریخ 21/2/89 از ساعت 9 صبح لغایت ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 22/2/89 امکان ویرایش رشته محل برای داوطلبان واجد شرایط مهیا می باشد ، لذا به داوطلبانی که مایل به ویرایش انتخاب رشته محل های خود می باشند توصیه می شود از فرصت فوق استفاده نمایند زیرا زمان اعلام شده قابل تمدید نخواهد بود.

 

 اطلاعیه شماره 15 در خصوص زمان ویرایش انتخاب رشته محل سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     08/02/89

ضمن تشکر از همکاریهای داوطلبین محترم در انتخاب رشته محل دستیاری دوره 37 به اطلاع می رساند بر اساس تقاضای جمعی از داوطلبین مبنی بر اصلاح برخی از رشته محل ها از تاریخ 21/2/89 از ساعت 9 صبح لغایت ساعت 8 صبح تاریخ 22/2/89 فرمهای انتخاب رشته محل با  کد رهگیری  قابل دسترسی و اصلاح خواهد بود. لذا متقاضیان می توانند در روز مذکور از فرصت فوق نهایت استفاده را نموده و دیگر نیازی به حضور در مرکز سنجش نخواهد بود. لازم به ذکر است فرصت فراهم شده قابل تمدید نخواهد بود.

 
 اطلاعیه شماره 13 در خصوص انتخاب رشته محل سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار       05/02/89

با توجه به اختلال و کندی موجود در شبکه اینترنت کشور به کلیه داوطلبانی که شرایط انتخاب رشته را دارند اکیدا توصیه می نماید در اسرع وقت نسبت به انتخاب رشته / محل و چاپ آن اقدام نموده و به روز آخر موکول ننمایند.مجددا تاکید می گردد با توجه به محدودیت زمانی اعلام شده و عدم تمدید موعد انتخاب رشته محل (4 لغایت 7 اردیبهشت ماه) از فرصت مذکور کمال استفاده را بنمایند.

 

 اطلاعیه شماره 12 درخصوص انتخاب رشته سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری تخصصی   02/02/89

پیرو اعلام کارنامه اولیه داوطلبین محترم سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری رشته های تخصصی مراتب زیر به اطلاع عموم واجدین شرایط انتخاب رشته می رسد:

1. از ساعت 9 صبح روز شنبه 4/2/1389 در بخش سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری سایت، گزینه انتخاب رشته محل فعال خواهد شد و راس ساعت 23 روز سه شنبه 7/2/1389 غیرفعال خواهد شد.

داوطلبین با وارد نمودن کد رهگیری امکان ورود و انتخاب رشته محل بر اساس دستورالعمل را خواهند داشت پس از ثبت نهایی، اطلاعات غیر قابل ویرایش خواهد بود و رشته محل های انتخابی توسط داوطلب، نهایی و ملاک پذیرش قرار خواهد گرفت.

2. پس از ثبت نهایی و نمایش فرم چاپی، از فرم نمایش داده شده که نشانگر انتخاب رشته محل های ثبت شده توسط داوطلب بوده ،یک نسخه چاپ نموده و نگهداری فرمایید.

3. در برنامه ریزیهای جاری برای تمدید مدت انتخاب رشته محل زمانی در نظر گرفته نشده و مسؤلیت عدم انتخاب رشته محل در مهلت مقرر بالا بعهده داوطلبین ذیربط خواهد بود و امکان مساعدت بعدی بهیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

4. انتخاب رشته مرحله ای حساس و سرنوشت ساز است.شایسته است تا داوطلبین محترم با برگیری از مستندات موجود در سایت و نمرات و رتبه های مکتسبه و جدول ظرفیت های اعلام شده رشته محل های مورد نظر خود را بترتیب اولویت حداکثر تا یکصد مورد انتخاب نمایند.

برای عموم عزیزان آرزوی موفقیت و سر بلندی داریم. 

 
 راهنمای انتخاب رشته محل سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی     31/01/89

 اطلاعيه شماره 11 در خصوص کارنامه اولیه و فرم انتخاب رشته محل سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان سي وهفتمين دورة آزمون پذيرش دستيار تخصصي رسانيده مي شود كارنامة اوليه آزمون حاوي نمره و رتبه داوطلب از روز سه شنبه مورخ 31/1/89 بصورت اينترنتي با وارد كردن كد رهگيري در همين سايت قابل مشاهده مي باشد.

داوطلبين واجد شرايط از ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 4/2/1389 لغايت ساعت 23 روز سه شنبه مورخ 7/2/1389 مجاز به انتخاب رشته – محل مطابق دستورالعمل مربوطه خواهند بود.

مسئوليت عدم مراجعه به سايت و تكميل فرم انتخاب رشته – محل در موعدهاي مقرر فوق بر عهده داوطلب خواهد بود.

 

 اطلاعیه شماره 10- سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی‌   04/12/88

 بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در مواعید مقرر نسبت به انجام ثبت نام قطعی اقدام نموده اند رسانیده می شود کارت شرکت در جلسه آزمون جدید از ساعت 14 روز شنبه مورخ 8/12/1388 در سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir با وارد نمودن کد رهگیری قابل دسترس و پرینت می باشد.
توجه مهم:
1. کلیه داوطلبان می بایست جهت شرکت در جلسه آزمون علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه یک کارت شناسایی معتبر عکس دار (کارت ملی یا شناسنامه یا کارت نظام پزشکی )همراه داشته باشند. از حضور داوطلبان فاقد کارت شناسایی معتبر عکس دار در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد امد.
2. کلیه کارتهای ورود به جلسه مرحله قبلی(29/11/88) از درجه اعتبار ساقط و داوطلبان می بایستی کارتهای جدید را به همراه داشته باشند.

 
 راهنماي ‌سي ‌و هفتمين دوره‌ آزمون‌ پذيرش‌ دستيار تخصصي‌ بهمن ماه 1388     21/11/88

 اطلاعیه شماره 9-در خصوص مشاهده وضعیت بررسی مدارک متقاضیان سهمیه رزمندگان و ایثارگران  21/11/88

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که مراحل ثبت نام خود را در موعدهای مقرر به انجام رسانیده اند می رساند جهت مشاهده وضعیت بررسی مدارک خود در خصوص سهمیه انتخابی با کد رهگیری آزمون به اینجا مراجعه نمایند.

به کلیه افرادی که نتایج استعلامات آنان منفی اعلام گردیده است مهلت داده می شود تا تاریخ 28/11/88 نسبت به پیگیری امر از طریق مراجع ذیصلاح وضعیت خود را تثبیت نموده و مدارک مربوطه را از طریق سایت اینترنتی ارسال نمایند، بدیهی است مهلت ارائه شده اخرین فرصت تکمیل مدارک بوده و قابل تمدید نمی باشد

 
 اطلاعيه شماره 8 در خصوص توزیع کارت ورود به جلسه سي و هفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي     21/11/88
 اطلاعيه شماره 7 در خصوص مشاهده وضعیت بررسی مدارک متقاضیان سهمیه مناطق محروم    30/10/88

بدينوسيله به اطلاع كليه متقاضيان واجد شرايط سهميه مناطق محروم سي وهفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي كه مراحل ثبت نام خود را در موعدهاي مقرر انجام داده و نسبت به اسكن و ارسال اينترنتي مدارك مورد نياز اقدام نموده اند مي رساند جهت مشاهده وضعيت بررسي مدارك ارسالي خود در خصوص سهميه انتخابي (تائيد ، عدم تائيد و يا نقص مدارك) با كد رهگيري به اینجا مراجعه نمايند.

به كليه افرادي كه داراي نقص مدرك شناخته گرديده اند، مهلت داده مي شود تا تاريخ 28/11/1388 نسبت به اسكن و ارسال مدارك مورد نياز صرفاً از طريق اينترنتي اقدام نمايند.

بديهي است مهلت ارائه شده آخرين فرصت ارسال مدارك بوده و قابل تمديد نمي باشد.

 
 اطلاعيه شماره 6 سي‌وهفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي   11/09/88

بدينوسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در سي وهفتمين دورة آزمون پذيرش دستيار تخصصي كه مراحل ثبت نام خود را در مواعيد مقرر انجام داده و داراي كد رهگيري معتبر مي باشند، رسانده مي شود مهلت ارسال مدارك مطابق مندرجات راهنماي ارسال مدارك تا ساعت 23 روز چهارشنبه مورخ 18/9/1388 تمديد گرديد.
بديهي است مهلت ارائه شده آخرين فرصت ارسال مدارك بوده و قابل تمديد مجدد نمي باشد.

 

 اطلاعيه شماره 5 سي‌وهفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي    04/09/88

بدينوسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در سي و هفتمين دورة آزمون پذيرش دستيار تخصصي مي رساند فرصت ثبت نام اينترنتي افراد متقاضي به مدت دو روز ايام جمعه و شنبه مورخ 6 و7/9/1388 تمديد گرديد. شايان ذكر است مطابق مندرجات اطلاعيه شماره 4 مهلت ويرايش فرمهاي ثبت نامي در ساعت 24 روز شنبه مورخ 7/9/1388 جهت كليه افراد متقاضي (اعم از ثبت نامي جديد و يا افرادي كه در مهلت هاي قبلي ثبت نام اينترنتي را به انجام رسانيده اند) به اتمام مي‌رسد و پس از زمان مذكور هيچگونه تغيير و تبديلي در اطلاعات فرم ثبت نامي امكانپذير نمي باشد.

 

 اطلاعيه شماره 4 سي‌وهفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي   01/09/88

 سوالات رایج سي وهفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار رشته هاي تخصصي باليني پزشكي   16/08/88

 راهنماي ارسال مدارك سهميه هاي سي وهفتمين دوره پذيرش دستيار رشته هاي تخصصي باليني پزشكي    11/08/88

 راهنمای تکمیل فرمهای ثبت نام اینترنتی سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی    05/08/88

 دفترچه مجموعه قوانين و مقررات سي و هفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي    04/08/88

 اطلاعیه شماره 3 سی وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی    04/08/88

 اطلاعیه شماره 2 سی وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی   04/08/88

 اطلاعیه شماره 1 سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی مهرماه 1388