دوره بيست و پنجم (سال 1390)
 

 اطلاعيه شماره 15- درخصوص اعلام نتایج و ثبت نام پذیرفته شدگان بيست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشكي     19/06/90

 

1- كليه پذيرفته شدگان بيست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشكي موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذيرش و انجام مراحل ثبت نام بر اساس تقويم دانشگاه محل تحصيل از تاريخ 21/6/90 لغايت 30/6/90 مي باشند.

2- كليه پذيرفته شدگان در هنگام ثبت نام مي بايست با توجه به سهميه پذيرش خود، اصل مدارك كلي (در اطلاعيه شماره2 اعلام گرديده ) لازم و مدارك استفاده از سهميه مربوطه ( مدرك مربوط به پذيرش بومي و مدارك مربوط به سهميه رزمندگان ) را بر اساس مندرجات راهنماها و دستورالعمل هاي مرتبط ، به دانشگاه محل پذيرش ارائه نمايند.

نوع سهميه پذيرش به دانشگاههاي علوم پزشكي محل آموزش اعلام ميگردد.

3- شروع آموزش كليه پذيرفته شدگان مرحله اصلي آزمون پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشكي بر اساس تقويم دانشگاهي خواهد بود.

4- كليه دانشجوياني كه با استفاده از مقررات رتبه هاي برتر- استعداددرخشان و قانون تسهيل ازدواج جوانان و ... مجاز به شركت و پذيرش در آزمون مذكور گرديده اند موظف مي باشند تا تاريخ 31/6/90 فارغ التحصيل گردند. اين گروه از داوطلبان و داوطلبانيكه با ارائه گواهي مبني بر فارغ التحصيلي تا تاريخ 24/4/90 در آزمون شركت نموده اند موظف به ارائه گواهي فراغت از تحصيل در زمان ثبت نام به دانشگاه محل تحصيل مي باشند.

تبصره: در صورت عدم ارائه گواهي فارغ التحصيلي به دانشگاه محل تحصيل قبولي اين گروه كان لم يكن تلقي مي شود.

5-عدم ثبت نام در موعد مقرر و يا عدم شروع به آموزش بر اساس تقويم دانشگاه به منزله انصراف قطعي پذيرفته شده محسوب مي شود و دانشگاهها موظف به اعلام اسامي افرادي كه در تاريخ مقرر ثبت نام ننموده اند ويا انصراف داده اند حداكثر تا تاريخ 15/7/90 به دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي جهت معرفي جايگزين مي باشند.

تبصره: در صورت عدم ثبت نام و خالی ماندن ظرفیت فقط با نظر كميسيون موارد خاص دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي حداكثر تا پايان مهرماه ظرفيت تكميل خواهد شد .

 

 اطلاعیه شماره 12 تخصصي درخصوص اعلام كارنامه كليه داوطلبان شركت كننده در بيست وپنجمين دوره آزمون دستياري دندانپزشكي    19/05/90

 اطلاعیه شماره 11 در خصوص دانشگاه شاهد آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 90       15/05/90

 

به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 90 که مایل به تحصیل در دانشگاه شاهد هستند (فهرست زیر) می­رساند جهت بررسی صلاحیت­های عمومی، طبق برنامه­ی زمان­بندی زیر به دانشگاه شاهد مراجعه نمایند:

خواهران: جمعه 21/5/90، ساعت 8 صیح

برادران: جمعه 21/5/90، ساعت 14 (2 بعد از ظهر)

نشانی: تهران، ابتدای آزادراه خلیج فارس (تهران - قم)، رو به روی حرم مطهر امام خمینی (ره)، دانشگاه شاهد، ساختمان ایثار

مدارک مورد نیاز:

1. اصل شناسنامه یا کارت ملی

2. تصویر صفحه­ی اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه­ی آخر نیز اضافه شود)

3. دو قطعه عکس 4 × 3

توضیحات لازم:

· بررسی صلاحیت­های عمومی داوطلبان، رأس ساعت اعلام شده شروع می­شود. بنابراین خواهشمند است قبل از ساعت مقرر، در محل حضور داشته باشید.
· حتماً خودکار آبی همراه داشته باشید.
· وسیله­ی آمد و شد از مقابل در متروی حرم مطهر امام خمینی (ره) به دانشگاه شاهد از ساعت 7:30 صبح دایر می­باشد.

 

 اطلاعیه شماره 7 در خصوص تکمیل مدارک، اصلاح فرم ثبت نام و تمدید ثبت نام بيست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار دندانپزشكي      28/02/90

 

1. کلیه داوطلبانی که برای شرکت در آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 90 ثبت نام نموده و کد رهگیری دریافت کرده اند، میتوانند از ساعت 10 صبح روز شنبه 4/4/90 تا 10 صبح روز بعد (به مدت 24 ساعت) به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه و در صورت ناقص بودن مدارک ارسالی، نسبت به تکمیل آن ها اقدام نمایند.

2. تمامی داوطلبان می توانند در محدوده زمانی فوق، نسبت به ویرایش فرم ثبت نام خود نیز اقدام نمایند.

3. افرادی که متقاضی شرکت در آزمون سال 90 هستند ولی به هر دلیلی در زمان مقرر موفق به قبت نام نشده اند، می توانند در محدوده زمانی فوق اقدام به ثبت نام نمایند.

4. متقاضیان پذیرش در مقطع Ph.D رشته های اعلام شده، می بایست گواهی زبان انگلیسی خود را در محدوده زمانی فوق ارسال نمایند.

5. فرصت اعلام شده بالا، آخرین فرصتی است که برای داوطلبان گرامی در نظر گرفته شده است و با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا آزمون، به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

 

 اطلاعیه شماره 4 -در خصوص متقاضیان استفاده از پذیرش بومی آزمون دستياري دندانپزشكي دوره 25  

به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون دستياري دندانپزشكي كه متقاضی استفاده از پذیرش بومی ميباشند٬ ميرساند پس از اعلام نمرات آزمون مذكور و قبل از انتخاب رشته امكان انصراف از پذيرش بومي و انتخاب رشته – محل هاي پذيرش آزاد ( با پرداخت شهريه ) ميسر ميگردد .

 

 اطلاعیه شماره 3: شرایط داوطلبان پسر از لحاظ انجام خدمت سربازی در بیست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار دندانپزشكي   17/01/90

داوطلبان شرکت در بیست و سومین دوره آزمون Ph.D رشته های تخصصی داروسازی لازم است پیش از ثبت نام، به موارد تکمیلی یا اصلاحی زیر توجه فرمایند:


از لحاظ انجام خدمت وظیفه عمومی، کلیه داوطلبان ذکور می‌بایست دارای یکی از شرایط زیر باشند:

1. داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

2. اتمام خدمت سربازی تا 31/6/90 (با ارائه گواهی لازم از یگان مربوطه)

3. داوطلبان واجد شرایط سه­گانه زیر، پیش از انجام خدمت وظیفه عمومی می­توانند در آزمون شرکت نمایند:

الف) یک درصد برتر (اول) دانشگاه­ها

ب) مشمولین آیین­نامه­ی استعدادهای درخشان

ج) مشمولین قانون متأهلین

توجه: استفاده از این شرایط، منوط به تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستادکل نیروهای مسلح است.

 

 اطلاعيه شماره 2 راهنماي آزمون بيست و پنجمين دوره پذيرش دستيار در رشته های تخصصی دندانپزشكي مرداد 1390  
90/01/16

 اطلاعيه شماره 1- بيست و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 1390    01/09/89