دوره بيست و نهم
 

 اطلاعیه در خصوص اعلام نیاز دانشگاههای علوم پزشکی جهت سپردن تعهد خاص پذیر فته شدگان بيست و نهمين دوره پذيرش دستيار فوق تخصصي       06/04/91

 
 اطلاعیه در خصوص تعيين محل انجام تعهدات قانوني خاص پذيرفته شدگان بيست ونهمين دوره آزمون فوق تخصصي 
  91/03/13

 جدول محل برگزاري بیست و نهمین دوره آزمون شفاهی پذیرش دستیار فوق تخصصی     13/11/90

 شرح رشته ها و ظرفیت پذیرش بيست و نهمين دوره آزمون پذيرش دستيار فوق تخصصي      11/11/90
 

 اطلاعیه شماره 7 در خصوص انتخاب رشته- محل و دریافت کارت ورود به جلسه بیست و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی   10/11/90

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون بیست و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی رسانیده می شود جدول ظرفیت پذیرش دستیار فوق تخصصی دوره مورد نظر در اینجا جهت اطلاع و انتخاب اولویت های محل آموزشی موجود می باشد. داوطلبان مذکور می بایست در روزهای سه شنبه و چهار شنبه در تاریخ های  11/11/90و 12/11/90 با درج کد رهگیری و ورود به پرونده ثبت نامی خود، با در نظر گرفتن اطلاعات اعلامی اولویت های محل آموزش خود را انتخاب نمایند و تنها پس از تکمیل قسمت مذکور و مطالعه «راهنمای داوطلبان بیست و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بهمن ماه 1390» داوطلب مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت مورد نظر خواهد بود.

 

 اطلاعیه شماره  6 بیست و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی      21/10/90

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت دربیست  و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی رشته ها بالینی رسانیده می شود، وضعیت بررسی مدارک ارسالی شما از تاریخ 1/11/90 لغایت 5/11/90 از طریق سایت اینترنتی ثبت نام آزمون، با وارد نمودن کد رهگیری قابل ملاحظه می باشد . مقتضی است در صورتی که دارای مدارک لازم جهت رفع نقص مدرک اعلامی می باشید، مدرک مورد نظر را از طریق همان سایت اینترنتی در قسمت تکمیل مدارک حداکثر تا ساعت 23 روز چهارشنبه مورخ 5/11/90 ارسال نمایید. شایان ذکر است طبق مندرجات راهنمای آزمون صدور کارت ورود به جلسه در تاریخ های 11و 12/11/90 از طریق سایت اینترنتی ثبت نام آزمون قابل دریافت خواهد بود.

 

 اطلاعیه شماره  5 در خصوص رشته فوق تخصصی نفرولوژی بيست ونهمين دوره آزمون پذيرش دستيار فوق تخصصي     07/10/90

کلیه فارغ التحصیلان رشته بیماریهای داخلی که در حال انجام خدمات قانونی ضریب k با توجه به سهمیه پذیرش خانمها، می باشند (بدون محدودیت زمانی از آغاز خدمات) در صورت عدم وجود غیبت در این دوره مجاز به شرکت در رشته فوق تخصصی نفرولوژی شناخته می شوند شایان ذکر است کسب مجوز نهایی جهت تعیین مشمولین نهایی این اطلاعیه از معاونت درمان وزارتی با استعلام این دبیرخانه انجام خواهد پذیرفت ضمنا گواهی انجام کار از معاونت درمان محل خدمت دریافت و به همراه سایر مدارک ارسال گردد.

 

 اطلاعیه شماره 4 در خصوص نمرات آزمون کتبی و شفاهی بيست و نهمين دوره‌ آزمون پذيرش دستيار فوق تخصصي     21/09/90

به اطلاع کلیه داوطبان بیست و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی رسانیده می شود کسب حداقل 60% نمره کل در هر یک از مراحل آزمون کتبی و شفاهی اعم از OSCE و .... الزامی است. شایان ذکر است کف عنوان شده مشمول کلیه شرکت کنندگان با سهمیه  های مختلف نیز می گردد. (کلیه متقاضیان استفاده از سهمیه  های رزمندگان، اعضای هیئت علمی و ..... نیز ملزم به کسب حداقل 60% نمره کل هر مرحله آزمون می باشند.)

 
 اطلاعیه شماره 3 در خصوص ویرایش اطلاعات ثبت نامی بيست و نهمين دوره‌ آزمون پذيرش دستيار فوق تخصصي     21/09/90

بدین وسیله به اطلاع میرساند، کلیه متقاضیان شرکت کننده در آزمون مذکور که ثبت نام خود را در مهلت مقرر انجام داده و بنا به دلایلی تمایل به ویرایش و تکمیل اطلاعات ثبت نامی خود دارند ، مجاز می باشند از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 4/10/1390 لغایت ساعت 24 روز دوشنبه 5/10/1390 اقدام نمایند . شایان ذکر است پس از مهلت مذکور هیچگونه تغییر و تبدیلی در اطلاعات ثبت نامی امکان پذیر نمی باشد و زمان مذکور نیز تمدید نخواهد گردید .

 
 اطلاعيه شماره 2  بيست و نهمين دوره‌ آزمون پذيرش دستيار فوق تخصصي     21/09/90

بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی بهمن ماه 1390 رسانیده می شود رشته فوق تخصصی عفونی با پیش نیاز رشته تخصصی بیماریهای داخلی در این دوره دارای ظرفیت پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی می باشد.

 

 شرح رشته ها و ظرفيت پذيرش بيست و نهمين دوره آزمون پذيرش دستياري فوق تخصصي      09/09/90

 راهنماي‌ بيست نهمین دوره‌ آزمون‌ پذيرش‌ دستيار رشته‌هاي‌ فوق‌تخصصي‌ باليني‌ پزشكي     ‌      09/09/90 

 

 اطلاعیه شماره 1 در خصوص مراحل ثبت نام جهت شركت در بيست و نهمين دوره آزمون دستيار فوق تخصصي     09/09/90

داوطلبان گرامي مراحل ثبت نام جهت شركت در بيست و نهمين دوره آزمون دستيار فوق تخصصي (بهمن ماه 1390) از تاريخ 12/09/90 لغايت 05/10/90 از طريق سايت اينترنتي sanjeshp.ir انجام خواهد پذيرفت.