دوره بيست و دوم (سال 1389)
 

 اطلاعیه درخصوص آزمون شفاهی بیست و دومین دوره آزمون Ph.D داروسازی     22/03/89

 

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول بیست و دومین دوره ی آزمون Ph.D داروسازی:

1. کلیه شرکت کنندگان در آزمون شفاهی لازم است تصویر مستندات مربوط به هرگونه سابقه  آموزشی، پژوهشی، مقاله، پایان نامه و غیره را که می تواند در نمره مرحله دوم آزمون تاثیر داشته باشد، در روز مصاحبه همراه داشته باشند.

2. مدارک ارائه شده قابل استرداد نیست بنابراین فقط تصویر مدارک تحویل را داده و اصل آن ها را نزد خود نگه د ارید.

3. از آن جایی که امکانات تهیه پرینت، کپی و غیره در محل مصاحبه پیش بینی نشده است، لازم است شرکت کنندگان مدارک خود را از قبل آماده نمایند. تحویل مدارک به صورت CD، فلش و غیره امکان پذیر نیست.

4. پس از انجام مصاحبه شفاهی، هیچ گونه مدرکی پذیرفته نخواهد شد.

 

 اطلاعیه مهم درخصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول، توضیحات مرحله دوم (شفاهی) بیست و دومین دوره آزمون Ph.D داروسازی و اصلاحات کلیدهای آزمون کتبی     19/03/89

 راهنماي شركت كنندگان در بيست و دومين دوره آزمون پذيرش دانشجوي رشته هاي مختلف داروسازي ششم خردادماه سال 1389            04/03/89

 اطلاعیه درخصوص زمان و نحوه ی انتخاب اولویت های محل تحصیل و دریافت کارت ورود به جلسه ی بیست و دومین دوره آزمون Ph.D رشته های تخصصی داروسازی:              02/03/89

 

کلیه ی داوطلبانی که به طور کامل ثبت نام نموده و کد رهگیری دریافت کرده اند، در صورتی که در زمان تعیین شده، مدارک خود را ارسال و نمره ی زبان را ارائه کرده باشند، می توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 4 و 5/3/89 با مراجعه به همین سایت نسبت به انتخاب اینترنتی اولویت های محل تحصیل و پس از آن، دریافت کارت ورود به جلسه ی آزمون اقدام نمایند.

مکان آزمون: دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران، بزرگراه همت، جنب برج میلاد)

زمان آزمون: پنج شنبه 6/3/1389، راس ساعت 9 صبح (داوطلبان باید یک ساعت پیش از آغاز آزمون در محل حوزه حضور یابند، درب ورودی راس ساعت 8:30 بسته می شود.)

تذکر مهم: هر گونه نقص مدرک یا نبود شرایط لازم شرکت در آزمون (وضعیت طرح، خدمت نظام وظیفه، اصالت گواهی زبان و ...) در هر زمانی که آشکار شود، مصداق تخلف بوده و علاوه بر کان لم یکن تلقی شدن شرکت داوطلب در آزمون و قبولی احتمالی وی، دارای مجازات قانونی خواهد بود.

 

 تمديد زمان ارسال مدارك آزمون Ph.D داروسازي

کلیه داوطلبانی که تا کنون مدرک زبان خود را ارسال نکرده اند و نیز داوطلبانی که سایر مدارک خود را به صورت ناقص ارسال نموده اند فقط از ساعت 9 تا 23 روز شنبه 1/3/89 جهت رفع نقص و ارسال مدرک زبان فرصت دارند. عدم تکمیل مدارک به منزله انصراف تلقی شده و داوطلب مجاز به شرکت در آزمون نخواهد بود.

 
 ارسال مدارك بيست و دومين دوره آزمون Ph.D رشته‌هاي داروسازي     08/02/89

کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبانی که در زمان تعیین شده مدارک خود را ارسال ننمایند، صادر نخواهد شد.
عدم ارسال مدارک به منزله انصراف از شرکت در آزمون بوده و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نیست

 
 فرم ثبت نام بيست و دومين دوره آزمون پذيرش Ph.D داروسازي    21/01/89

زمان ثبت نام آزمون تا پایان وقت اداری 10/2/89 تمدید شد
کلیه داوطلبان تا ساعت 24 روز 6/2/89 می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند