اخبار > عضو شورای مشاوران و مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی منصوب شد


  چاپ        ارسال به دوست

عضو شورای مشاوران و مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی منصوب شد

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دکتر حقدوست طی حکمی دکتر حسین قنبری، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان عضو شورای مشاوران و مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است

 

جناب آقای دکتر حسین قنبری

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران   

سلام علیکم

اطلاع­رسانی مناسب و برقراری ارتباط موثر با ذینفعان از مهمترین اقداماتی است که موجبات تحقق اهداف سازمان­ها را فراهم می­آورد، که این مهم بر عهده روابط عمومی سازمان می­باشد. در سال های اخیر شاهد ایجاد مسیری جدید در حوزه آموزش علوم پزشکی کشور بودیم که این مسیر با تاکید بر شفافیت و پاسخگویی و در مسیر اعتلای آموزش علوم پزشکی کشور در دست پیگیری است. نهادینه کردن گفتمان مشترک تحول و نوآوری در بین دست اندرکاران آموزش علوم پزشکی کشور در سطوح مختلف از طریق اطلاع رسانی مناسب درخصوص اجرای برنامه های انجام شده در حوزه معاونت آموزشی از جمله اقداماتی است که می­تواند در راستای اجرایی سازی این بسته ها صورت پذیرد.

در این راستا و باتوجه به تعهد و تجارب شما، بدینوسیله به عنوان عضو شورای مشاوران و مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی منصوب می گردید تا با همکاری مدیران، مشاوران و همکاران محترم حوزه معاونت در راستای اطلاع رسانی و انعکاس مناسب رویدادها و عملکرد حوزه و برنامه های مربوطه و همچنین ارتباط با ذینفعان حوزه اقدام نمایید.

از آنجایی که اهمیت واقعی روابط عمومی بسیار زیاد است و پیش نیاز انجام وظایف محوله آشنایی کامل با تمامی فعالیت ها و فرآیندهای معاونت است لذا لازم است ارتباط مستقیم با اینجانب و تمامی مدیران معاونت برقرار و هماهنگی و همراهی حداکثری در انتقال فعالیت ها، عملکردها برنامه ها فراهم گردد.

توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام سلامت کشور از خداوند متعال خواستارم.


١٠:٤٧ - 1398/11/17    /    شماره : ١٥٤١٥١    /    تعداد نمایش : ٣٧٤