اخبار > انتصاب دکتر سیدعلی حسینی به عنوان سرپرست اداره کل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر سیدعلی حسینی به عنوان سرپرست اداره کل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر سیدعلی حسینی استاد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را به عنوان سرپرست اداره کل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت منصوب کرد.  متن این حکم به شرح زیر است:

 جناب آقای دکتر سید علی حسینی 

استاد محترم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی   ورئیس مرکز امور هیات علمی

 

    

 

سلام علیکم

همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی  کشور و منویات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است.

بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد. در این بین توجه به مسائل دانشجویان خانواده های شاهد و ایثارگر به عنوان یادگار دوران دفاع مقدس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در این راستا و با توجه به شایستگی و تجارب ارزنده حضرتعالی ، به موجب این ابلاغ  با حفظ سمت به عنوان  سرپرست اداره کل امور شاهد و ایثارگر منصوب می شوید تا با همکاری کلیه اساتید، صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی و همچنین با هماهنگی کامل با حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع در جهت ساماندهی امور مرتبط با دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان شاهد و ایثارگر تلاش فرمائید.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم. 


٢٠:٥٦ - 1398/02/22    /    شماره : ١٥١٢٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٨٠