اخبار > انتصاب دکتر جمشید حاجتی به عنوان سرپرست مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر جمشید حاجتی به عنوان سرپرست مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی

دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر جمشید حاجتی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان سرپرست مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی منصوب کرد. وی طی نامه ای از تلاش های دکتر علی بیداری مدیر کل آموزش مداوم جامعه پزشکی، در طی دوره مسئولیت خود تشکر کرد.
متن این حکم به شرح زیر است:

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

جناب آقای دکتر جمشید حاجتی

استاد  محترم دانشگاه  علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

سلام علیکم

حوزه آموزش از حوزه­های کلیدی است که درکنار سایر حوزه­های وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، در اعتلای سلامت کشور ایفای نقش می­نماید. از جمله ماموریت­های مهم این حوزه ارتقای دانش و مهارت نیروها و دانش­آموختگان نظام سلامت در راستای ارتقای کیفیت خدمات و پاسخگویی به نیازهای سلامت کشور است.

باتوجه به نقش آموزش­های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی در رفع برخی نیازهای جامعه از طریق تامین نیروی انسانی این حوزه، مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی به عنوان مرجع سیاستگذاری و ارزیابی آموزش های مهارتی و حرفه ای حوزه علوم پزشكي فعالیت می نماید.

لذا باتوجه به هماهنگی های صورت گرفته و نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدین وسیله به عنوان سرپرست مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی منصوب می گردید تا با هماهنگی با حوزه معاونت آموزشی و همکاری تمامی حوزه های مرتبط و بکارگیری ظرفیت های موجود در کشور در راستای دستیابی به اهداف این مرکز و توسعه آموزش های مهارتی علوم پزشکی تلاش فرمائید.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم. 


١٦:٣٠ - 1398/02/29    /    شماره : ١٥١٠٩٥    /    تعداد نمایش : ١٠٧٠