اخبار > برگزاری همزمان 3 رویداد بزرگ علمی با بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همزمان 3 رویداد بزرگ علمی با بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

در آستانه‌ی سالروز شهادت استاد مطهری و همزمان با گرامیداشت مقام معلم، مراسم افتتاحیه ی بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی در شامگاه 11 اردیبهشت سال جاری  با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت و دکتر لاریجانی معاون آموزشی وی در دانشگاه علوم‌پزشکی ایران برگزار شد.

به گزارش دکتر عظیم میرزازاده دبیر علمی همایش، برگزاری بیستمین دوره، نشان از قدمتی بیش از 20 سال دارد و بیانگر پایه‌گذاری آموزش جامع‌نگر از دیرباز است.

دکتر میرزازاده با بیان اینکه  امسال بیش از 2 هزارنفر در این همایش ثبت نام کرده‌اند افزود بیش از 800 مقاله‌ی فارسی و انگلیسی به این دبیرخانه ارسال شد و مورد داوری قرار گرفت.

وی با اعلام برگزاری همزمان دوازدهمین جشنواره‌ی آموزشی شهید مطهری از آن به عنوان رویداد علمی اول یاد کرد و خاطرنشان کرد جشنواره‌ی شهید مطهری یک نسخه‌ی بسیار رقابتی دارد که در نهایت، 19 فرایند برتر کشوری را درپی داشت.

دبیر علمی جشنواره‌ی آموزشی شهید مطهری با ابراز خرسندی از برگزاری اولین جشنواره‌ی دانشجویی ایده‌های نوآورانه‌ی دانشجویی از ارسال 380 ایده به دبیرخانه ی این جشنواره خبر داد و یادآور شد حضور 25 درصدی دانشجویان در میان شرکت‌کنندگان جشنواره، مایه‌ی دلگرمی و مباهات است.

وی تصریح کرد دومین جشنواره‌ی پژوهش‌های آموزش علوم‌ پزشکی نیز برگزار خواهد شد.

دکتر میرزازاده افزود امسال کتاب ویژه‌ی اطلاعات همایش چاپ نشد  و علاقمندان می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را در سایت meducapp.ir ملاحظه نمایند.

شایان ذکر است در پایان جلسه‌ی افتتاحیه‌ی بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی از مقام شامخ و علمی دکتر ابوالقاسم امینی، استاد اطفال و پیشکسوت آموزش پزشکی تجلیل شد.


١٠:٥٨ - 1398/02/12    /    شماره : ١٥٠٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٦