اخبار > دانشگاه سازمان محور علاوه بر نیازهای خود، پاسخگوی نیازهای اجتماع است


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه سازمان محور علاوه بر نیازهای خود، پاسخگوی نیازهای اجتماع است

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

در نشست روسا و معاونین دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کلان منطقه‌ی 10 آمایشی، معاون آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه ا... ضمن اشاره به ماهیت نظامی این دانشگاه افزود: ماهیت نظامی و رسالت این دانشگاه بر اساس ماهیت آن سبب شده است که دانشگاه، توسعه‌ی طب نظامی را در سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار دهد.

دکتر عبادی معاون آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌ا... با اشاره به سازمان‌محور بودن این دانشگاه گفت: این 2 ترمینولوژی در دانشگاه‌های نظامی مطرح می‌شود و ترجمه‌ی دانشگاه سازمان‌محور در دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌ا... آن است که دانشگاه علاوه بر نیازهای خود پاسخگوی نیازهای اجتماعی و پاسداشت اهداف انقلاب باشد و از آن به عنوان یک ماموریت مهم یاد کرد.

دکتر عبادی فلسفه‌ی وجودی حوزه‌ی آموزش در این دانشگاه را تربیت اسلامی و آموزش علوم‌پزشکی پاسداران شاغل سپاه در عرصه‌های درمان، بهداشت ، سلامت و طب نظامی و برخوردار از روحیات و شایستگی‌های پاسداری با بالاترین کیفیت علمی و تخصصی دانست و خاطرنشان کرد برای اینکه اعضای هیئت علمی به‌ویژه اعضای هیئت علمی بالینی را با بسته‌های تحول همگام و همقدم بسازیم، فرایندهای تشویقی را در مسیر آن قرار دادیم تا عامل انگیزش باشند.

در پایان دکتر عبادی با اشاره به بسته‌‌ی مجازی سازی خاطرنشان کرد در دانشگاه بقیه‌ا... از این بسته در راستای توسعه‌ی طب نظامی استفاده‌ی کامل شده است و طرح‌های تحقیقاتی، جهت دار شده‌اند.

 


١٧:٠٩ - 1397/10/15    /    شماره : ١٤٩٣٣٧    /    تعداد نمایش : ١٦١