اخبار > انتصاب دکتر محمد شریف زاده به عنوان عضو شورای مشاوران معاونت آموزشی


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر محمد شریف زاده به عنوان عضو شورای مشاوران معاونت آموزشی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

معاون آموزشی وزارت بهداشت ضمن تقدیر از تلاش های دکتر شریف زاده در دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی،  طی حکمی وی را به عنوان عضو شورای مشاوران معاونت آموزشی منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

 

 

جناب آقای دکتر  محمد شریف زاده     

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران  

سلام علیکم

همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی و توسط مسئولین کشور مورد تاکید قرار گرفته است. بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد.

آموزش داروسازی یکی از حوزه هایی است که در سال های پس از انقلاب توانسته است با تربیت متخصصین مجرب در کشور، بسترهای خودکفایی در برخی حوزه ها و دستیابی به تولیدات دانش بنیان را در کشور فراهم آورده است.

ضمن تقدیر از تلاش های حضرتعالی در دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی، به موجب این ابلاغ به عنوان عضو شورای مشاورین معاونت آموزشی منصوب می­گردید تا همچنان از تجارب ارزشمند حضرتعالی در امور مربوطه بهره برداری گردد.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.        

 

 


١١:٠٨ - 1397/10/17    /    شماره : ١٤٩٠٠٨    /    تعداد نمایش : ٨٩١