اخبار > دوره های آموزشی آنلاین ویژه اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی برگزار خواهد شد


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر حیدرزاده :

دوره های آموزشی آنلاین ویژه اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی برگزار خواهد شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دوره های آموزشی آنلاین با همکاری مرکز سنجش آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی مجازی برای اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر آبتین حیدرزاده رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اعلام این خبر افزود ثبت نام این دوره های آموزشی ارزیابی و آزمون سازی  از تاریخ 15 دی ماه از طریق دانشگاه مجازی آغاز خواهد شد و دوره ها در سه سطح (مقدماتی ُ متوسط و عالی) برگزار خواهد شد و اعضای هیات علمی علاقه مند دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در کلیه رشته های بالینی و علوم پایه که قصد طراحی و ارسال سوال برای گنجینه های سوال منطقه ای یا ملی داشته باشند و برای شرکت در این دوره ها ثبت نام نمایند در این دوره ها شرکت خواهند نمود. همچنین آن دسته از اعضا هیات های ممتحنه کلان مناطق آمایشی که اسامی آنها توسط معاونت آموزشی دانشگاهها به مرکز سنجش آموزش پزشکی برای گذراندن دوره اعلام شود نیز در این دوره شرکت خواهند نمود در انتهای دوره به کل شرکت کنندگانی که دوره را با موفقیت طی کنند گواهی ارزیابی و سنجش ارایه خواهد شد. 

دکتر حیدرزاده اظهار داشت در راستای استاندارد سازی مراکز آزمون الکترونیک و مراکز آزمون صلاحیت بالینی کلیه مراکز کلان مناطق آمایشی از 15 دی ماه به بعد توسط تیم های  اعتباربخشی مرکز سنجش آموزش پزشکی مورد بازدید و اعتباربخشی قرار خواهند گرفت.

 


١١:٣٢ - 1397/09/28    /    شماره : ١٤٨٦٢١    /    تعداد نمایش : ٣٧٤