اخبار > اولین دوره کاداور ورکشاپ اناتومی (Advanced applied anatomy)


  چاپ        ارسال به دوست

اولین دوره کاداور ورکشاپ اناتومی (Advanced applied anatomy)

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

اولین دوره  کاداور ورکشاپ اناتومی (Advanced applied anatomy) برگزار شد.


اولین دوره کاداور ورکشاپ اناتومی (Advanced applied anatomy)، برای جراحان مغز و اعصاب با همکاری و دلسوزی اساتید و همکاران در تاریخ ۲۵ و ۲۶ مهرماه ۱۳۹۷ در دانشکده پزشکی تهران برگزار شد.این دوره هر ۳ ماه بصورت فصلی جهت آموزش تکنیکهای نوین به همکاران جراحی اعصاب و رزیدنتهای محترم برگزار می‌شود و ۱۰ امتیاز آموزش مداوم دارد.

برای اولین بار سالن اناتومی دانشکده پزشکی در اختیار جراحان و متخصصان قرار گرفت و همکاری خوبی بین علوم پایه و بالینی بر قرار شد. انجمن جراحان مغزو اعصاب اولین انجمن بود که موفق به برقراری این رابطه شد و وسایلی تهیه گردید که به اسم انجمن جهت تشریح نگه داری خواهند شد.

ریاست دوره به عهده استاد سید ابراهیم کتابچی، ریاست انجمن جراحان مغز و اعصاب و استاد عباسی مدیر محترم گروه اناتومی است. دبیران علمی این برنامه مدون دکتر امیر حسین جوادی و دکتر گیو شریفی هستند.همچنین استاد شیروانی و استاد عمیدی، معاون محترم مالی اداری دانشکده پزشکی، دبیران اجرایی کارگاه هستند.

مدرسان دوره توسط برگزار کنندگان از اعضای هیات علمی برجسته سراسر کشور انتخاب می‌شوند. در این دوره ها علاوه بر اساتید برگزار کننده ، جناب آقای دکتر علیجانی ،فلوشیپ ستون فقرات از اساتید برجسته دانشگاه گیلان بصورت ثابت همکاری دارند و سایر همکاران از مراکز استان‌های دیگر بر حسب موضوع دوره دعوت می‌شوند. همچنین از اساتید بین المللی دعوت خواهد شد.

بر اساس توافق انجام شده، این ورکشاپ در هر فصل با تکیه بر روی موضوعی جدید برگزار خواهد شد . همچنین جهت همکاری علمی مداوم در زمینه کارهای اناتومی بالینی ، مواد و موضوعاتی در نظر گرفته شده که مشترکا با گروه اناتومی و انجمن، قراردادی منعقد خواهد شد و دورنمای خوبی برای رشد علمی و عملی جامعه پزشکی و بویژه جراحان جوان مغز و اعصاب وجود دارد.

 

کارگاه فصلی کاداور ورکشاپ اناتومی (Advanced applied anatomy) از این پس در سایت WFNS فدراسیون بین المللی جراحان اعصاب جهان، بعنوان دوره رسمی انجمن ثبت خواهد شد و از سایر کشورهای منطقه امکان حضور خواهند داشت. با توجه به نقش دانشگاه علوم ‌پزشکی تهران بعنوان دانشگاه مادر، تاثیر این فعالیت در تبادل دانشجویان بین المللی قابل توجه خواهد بود.

با زحمات فراوان همکاران و اساتید از جمله دکتر جوادی و دکتر گیو شریفی سایت بین المللی neuroanatomys.com جهت اطلاع رسانی دوره ها و فراهم کردن مواد اموزشی پایه و بالینی در اختیار دوستداران نورواناتومی قرار گرفته است.


١١:٤٧ - 1397/08/13    /    شماره : ١٤٧٨٣٤    /    تعداد نمایش : ٥٩٨