اخبار > انتصاب دکتر باقر لاریجانی به عنوان رئیس بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و دوازدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر باقر لاریجانی به عنوان رئیس بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و دوازدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

طی حکمی از سوی وزیر بهداشت معاون آموزشی وزارت بهداشت به عنوان رئیس بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و دوازدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری منصوب شد.

دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت و دبیر شورای آموزش پزشکی وتخصصی به عنوان رئیس بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و دوازدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری منصوب شد. متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر باقرلاریجانی

معاون محترم آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی وتخصصی

 

با سلام

همایش های کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره­های آموزشی شهید مطهری یکی از مهم­ترین رویدادهای آموزشی است که تحقق اهداف آن نیاز به سیاستگذاری و برنامه­ریزی مؤثر و مناسب دارد. با‌توجه به دانش و تجربه ارزشمند جنابعالی در مدیریت نظام آموزش علوم پزشکی کشور، به موجب این ابلاغ به‌عنوان رئیس بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و دوازدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری که به یاری خداوند در تاریخ 10 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1398 برگزار خواهد شد، منصوب می­شوید. امید است با استعانت از ذات باری تعالی و بهره گیری از تجارب متخصصان مربوطه در سیاستگذاری و برگزاری مؤثر و مفید این همایش موفق و مؤید باشید.

 

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر

 


١٠:٥٢ - 1397/07/21    /    شماره : ١٤٧٤٢١    /    تعداد نمایش : ٥١٢