اخبار > مراسم اختتامیه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور با معرفی نفرات برگزیده برگزار خواهد شد


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم اختتامیه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور با معرفی نفرات برگزیده برگزار خواهد شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دبیر اجرائی المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور از شرکت حدود 2000 نفر از دانشجویان علوم پزشکی در این المپیاد علمی خبرداد و گفت نفرات برتر این المپیاد روز چهارشنبه معرفی خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی ؛ دکتر کلانتر دبیر اجرایی نهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور از برگزاری مرحله گروهی این المپیاد  از تاریخ 17 شهریور 96  لغایت 23 شهریور 96 خبرداد و اظهار داشت در مرحله اول این المپیاد که به صورت انفرادی و در خرداد ماه برگزار شد حدود 2000 نفر شرکت داشتند که از نفرات برگزیده مرحله اول دعوت بعمل آمد تا در مرحله دوم که به صورت گروهی برگزار می شود کارگروهی خود را در 5 حیطه در نظر گرفته شده انجام دهند.

دکتر کلانتر افزود در هر حیطه دو گروه انتخاب شدند که حدود 450 نفر را شامل می شود که در این راستا آزمون گروهی این گروههای منتخب در حال برگزاری می باشد که نهایتاً در اختتامیه همایش از هر حیطه به نفرات برتر انفرادی و تیمهای گروهی جوایزی به رسم یادبود تقدیم می شود.

لازم به ذکر است مراسم اختتامیه نهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور چهارشنبه هفته جاری در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و با حضور مقام عالی وزارت برگزار می گردد.

 

خبر: میثم عبدالهی


١٣:٣٥ - 1396/06/21    /    شماره : ١٤١٢٣٣    /    تعداد نمایش : ١١٧٧