اخبار > دکتر احمد خالق نژاد به عنوان مشاور معاون آموزشی در توسعه و گسترش آموزش علوم پزشکی منصوب شد


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر احمد خالق نژاد به عنوان مشاور معاون آموزشی در توسعه و گسترش آموزش علوم پزشکی منصوب شد

دکتر احمد خالق نژاد استاد دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی طی حکمی از سوی معاون آموزشی وزارت بهداشت به عنوان مشاور وی در توسعه و گسترش آموزش علوم پزشکی منصوب شد.  متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر  احمد خالق نژاد طبری          

استاد  محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی        

سلام علیکم

همانگونه که مستحضرید برنامه تحول در نظام سلامت به عنوان یکی از دستاوردهای مهم دولت یازدهم، نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه ایفا نموده و بر همین اساس در دولت دوازدهم نیز استمرار آن در اولویتهای اصلی قرار گرفته است. در این میان تحول در نظام آموزش علوم پزشکی یکی از محورهای مهم این برنامه است که در اسناد بالادستی همچون برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی کشور نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

ضمن تقدیر از تلاش های حضرتعالی به عنوان دبیر شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی، نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما، بدین وسیله به عنوان مشاور اینجانب در توسعه و گسترش آموزش علوم پزشکی  منصوب می گردید تا با همکاری سایر مدیران و مشاوران محترم حوزه معاونت در راستای تحقق اهداف متعالي آموزش عالي سلامت کشور تلاش فرمائید.

همچنین شوراهای متعددی به عنوان بازوی مشورتی حوزه آموزش علوم پزشکی کشور در سیاستگذاری تحول و نوآوری و تحقق اهداف این حوزه تشکیل شده است. بر این اساس از حضرتعالی انتظار می رود تا با حضور در جلسات و نشست های شوراهای مذکور و ارائه ايده‌هاي نوآورانه و تحول‌گرايانه در عرصه آموزش عالي سلامت، در راستاي ارتقاي این حوزه همکاری فرمائید.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.  

دكتر باقر لاريجاني

معاون آموزشي و

دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي

 


١٠:٤٢ - 1396/06/21    /    شماره : ١٤١٢٢٢    /    تعداد نمایش : ٨٨٤