اخبار > تقدیر معاون آموزشی وزارت بهداشت از دکتر طاهره چنگیز


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر معاون آموزشی وزارت بهداشت از دکتر طاهره چنگیز

دکتر باقر لاریجانی طی نامه ای به دکتر طاهره چنگیز سرپرست فعلی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تلاش های وی در دوران تصدی دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی و قائم مقام مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی تقدیر نمود. متن نامه به شرح زیر است:

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

سرکار خانم دکتر طاهره چنگیز           

استاد  محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان       

سلام علیکم

همانگونه که مستحضرید برنامه تحول در نظام سلامت به عنوان یکی از دستاوردهای مهم دولت یازدهم، نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه ایفا نموده و بر همین اساس در دولت دوازدهم نیز استمرار آن در اولویتهای اصلی قرار گرفته است. در این میان تحول در نظام آموزش علوم پزشکی یکی از محورهای مهم این برنامه است که در اسناد بالادستی همچون برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی کشور نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در دولت یازدهم حاصل تلاش تمامی مدیران و دست اندرکاران محترم حوزه آموزش علوم پزشکی کشور است. در این بین دبیرخانه شورای آموزش پزشکی عمومی در دوره مسئولیت سرکارعالی در توسعه دانش این حوزه و ارتقای کیفی آموزش پزشکی کشور نقش چشمگیری داشته است.

ضمن تقدیر از تلاش های حضرتعالی به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی و قائم مقام مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی و همچنین تبریک مجدد انتصاب سرکار به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، توفیق شما را در این مسئولیت از خداوند متعال خواستارم.  

دكتر باقر لاريجاني

معاون آموزشي و

دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي


١٢:٠٣ - 1396/06/20    /    شماره : ١٤١٢٠٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٣