اخبار > انتصاب دکتر شهرام یزدانی به عنوان مشاور و عضو شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر شهرام یزدانی به عنوان مشاور و عضو شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی

دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر شهرام یزدانی استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را با حفظ سمت معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی، به عنوان مشاور خود و عضو شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

جناب آقای دکتر  شهرام یزدانی

استاد  محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی      

سلام علیکم

همانگونه که مستحضرید برنامه تحول در نظام سلامت به عنوان یکی از دستاوردهای مهم دولت یازدهم، نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه ایفا نموده و بر همین اساس در دولت دوازدهم نیز استمرار آن در اولویتهای اصلی قرار گرفته است. در این میان تحول در نظام آموزش علوم پزشکی یکی از محورهای مهم این برنامه است که در اسناد بالادستی همچون برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی کشور نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

ضمن تقدیر از زحمات حضرتعالی به عنوان رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی،  نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما، بدین وسیله با حفظ سمت در مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی به عنوان مشاور اینجانب و عضو شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی منصوب می گردید تا با همکاری سایر مدیران و مشاوران محترم حوزه معاونت در راستای تحقق اهداف متعالي آموزش عالي سلامت کشور تلاش فرمائید.

امید است همچون گذشته به عنوان معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی در توسعه سیاست ها و راهبردهای این مرکز ایفای نقش فرمائید. توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.  

دكتر باقر لاريجاني

معاون آموزشي و

دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي


١٠:١٨ - 1396/06/19    /    شماره : ١٤١١٨١    /    تعداد نمایش : ٧١٠