اخبار > توزیع متخصصین دندانپزشکی پس از آزمون دانشنامه انجام می شود


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع متخصصین دندانپزشکی پس از آزمون دانشنامه انجام می شود

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی اعلام کرد: توزیع متخصصین دندانپزشکی پس از آزمون دانشنامه سال‌جاری توسط مرکز امور هیئت علمی انجام خواهد شد.

دکتر سعید عسگری دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی گفت: خوشبختانه تربیت نیروهای متخصص دندانپزشکی در بیشتر رشته‌های تخصصی با نیازهای آموزشی و درمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی همخوانی دارد، هرچند در معدودی از رشته‌ها همچون پروتزهای دندانی این شرایط وجود ندارد.

دکتر سعید عسگری افزود: با هماهنگی‌های انجام شده در حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع، توزیع متعهدین خدمت پس از برگزاری آزمون دانشنامه/ گواهینامه تخصصی توسط مرکز امور هیئت علمی در اسرع وقت به‌انجام خواهد رسید تا این امکان وجود داشته باشد که این عزیزان از ابتدای نیمسال اول تحصیلی 97-96 دوران خدمات خود را شروع نمایند.

وی افزود: از سال گذشته مقرر گردیده است تا روند اداری و اجرایی تقسیم و توزیع دندانپزشکان متخصص همچون سایر متخصصین گروه پزشکی، توسط مرکز امور هیئت علمی به‌انجام رسد و خوشبختانه مکاتبات اداری در جهت انجام نیازسنجی‌های لازم توسط آن مرکز با دانشگاه‌های علوم پزشکی به‌انجام رسیده و هم‌اکنون اطلاعات واصله جمع‌بندی شده است.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصصی افزود: در طی برگزاری آزمون دانشنامه/ گواهینامه تخصصی، مسئولین محترم از مرکز امور هیئت علمی در محل برگزاری آزمون حضور خواهند داشت تا ضمن انجام خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی‌های مورد نیاز داوطلبان، هماهنگی‌های لازم اداری و اجرایی در زمینه توزیع متخصصین را به ‌انجام رسد.

خبر: دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی


١٤:٥٥ - 1396/06/01    /    شماره : ١٤٠٨٦٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٧