اخبار > پرتال جامع آموزش پزشکی به زودی راه اندازی می شود


  چاپ        ارسال به دوست

پرتال جامع آموزش پزشکی به زودی راه اندازی می شود

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت با اعلام خبر راه اندازی پرتال جامع آموزش پزشکی به زودی گفت: با این پرتال، تمامی فرآیند تاسیس رشته به صورت الکترونیکی انجام می شود.

دکتر امیراحمد اخوان معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت روز شنبه ۷ مرداد در اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی اظهار داشت: فرآیندهای آموزشی در چهار جلد تهیه شده است که امروز ۷ مرداد با حضور وزیر بهداشت از آن رونمایی شد.

وی گفت: ۱۴ واحد در معاونت آموزشی فعالیت می کنند که فرآیندهای آنها احصاء شد و حدود ۳۰ فرآیند در معاونت آموزشی وزارت بهداشت بدست آمد.

دکتر اخوان یادآور شد: برای این فرآیندها ۲۰ سامانه داریم که به تدریج راه اندازی می شوند و در نهایت پرتال جامع آموزش پزشکی راه اندازی می شود و بخش های مختلف آن در آینده تکمیل می شود.

وی افزود: بر اساس این پرتال، تمامی فرآیند تاسیس رشته به صورت الکترونیکی انجام می شود و اکنون نیز در اصفهان، یزد و تبریز به صورت پایلوت این کار در حال انجام است.

معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت اضافه کرد: این سامانه موجب می شود که یک داشبورد مدیریتی برای حوزه آموزش پزشکی ایجاد شود و هر مدیری می تواند نمای کلی گروه ها، رشته ها و موافقت اصولی و غیره را مشاهده کند و دیگر نیازی به نامه نگاری نیست.


١٦:٢٤ - 1396/05/07    /    شماره : ١٤٠٨٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٦٧