اخبار > همکاری مناطق آمایشی شرایط برگزاری بهتر آزمون را فراهم می کند


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری مناطق آمایشی شرایط برگزاری بهتر آزمون را فراهم می کند

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تصمیم اخذ شده در منطقه آمایشی ۶ درخصوص استفاده از سوالات سایر مناطق در آزمون پیش کارورزی و علوم پایه گفت: این تصمیم در منطقه ۶ اخذ شده و بخشنامه ای از سوی وزارت بهداشت در این خصوص صادر نشده است.

دکتر مهدی اسکندری معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در خصوص برگزاری امتحانات جامع شهریور ماه رشته های پزشکی ،دندانپزشکی و داروسازی گفت : پیرو نشست دبیران کلان مناطق آمایشی طبق توافق بعمل آمده مقرر گردید روال برگزاری امتحان مانند سالهای گذشته باشد و دانشگاه ها در صورت نیاز و به اختیار از بانک سوالات سایر مناطق امایشی که آمادگی در اختیار قرار دادن سوالات را دارند استفاده نمایند.

دکتر اسکندری خاطرنشان کرد: در منطقه امایشی شش تصمیم بر این قرار گرفت که از سوالات سایر مناطق امایشی در امتحانات جامع شهریور استفاده شود و دانشگاه های منطقه به اختیار در این طراحی مشارکت نمایند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تاکید کرد که استفاده از بانک سوالات سایر مناطق تصمیمی بوده که در منطقه ۶ گرفته شده و دبیرخانه شورای پزشکی عمومی هیچ گونه بخشنامه ای در خصوص تغییر در روند برگزاری امتحانات به مناطق ارسال نکرده است.

وی اظهار داشت: مناطق آمایشی با توجه به شرایط خود تصمیم بر برگزاری کاملا مستقل و یا استفاده از بانک سوالات سایر مناطق را گرفته اند.

دکتر اسکندری گفت: با توجه به اشتراک گذاری سوالات مناطق مختلف در این آزمون ، آزمونی با کیفیت تر از قبل و استانداردتر را شاهد خواهیم بود.


١٢:٠٦ - 1396/05/27    /    شماره : ١٤٠٧٤٠    /    تعداد نمایش : ٦٧٦