اخبار > از عوامل کمیته اجرایی یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور تجلیل شد


  چاپ        ارسال به دوست

طی نشستی در معاونت آموزشی وزارت بهداشت

از عوامل کمیته اجرایی یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور تجلیل شد

 

در نشست صمیمانه ای که با حضور دکتر پروین پاسالار ، دکتر امیراحمد اخوان ، دکتر ابراهیم کلانتر مهرجردی و کلیه عوامل اجرائی یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور، در تاریخ 26 شهریور ماه سالجاری در محل معاونت آموزشی وزارت بهداشت برگزار شد از عوامل اجرایی این المپیاد علمی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی در این جلسه دکتر پاسالار مدیر امور نخبگان و استعدادهای درخشان وزارت بهداشت از زحمات و همکاری صمیمانه پرسنل معاونت آموزشی که طی یک هفته در برگزاری المپیاد فعالیت داشتند تقدیر و تشکر کردند.

در این جلسه گزارشی از فعالیتهای کمیته اجرایی یازدهمین المپیاد علمی توسط دکتر کلانتر دبیر اجرایی المپیاد ارائه شد و وی با تشکر و قدردانی از پرسنل حوزه معاونت آموزشی، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین معاونت توسعه و دست اندرکاران این دانشگاه در طول برگزاری همایش از زحمات آنان قدردانی کردند.

در پایان جلسه نیز جناب آقای دکتر امیراحمد اخوان مشاور اجرایی معاونت آموزشی با اهدای لوح تقدیر از زحمات پرسنل حوزه معاونت آموزشی در برگزاری هرچه بهتر یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

 


٠٩:٤٤ - 1398/06/27    /    شماره : ١٥٢٦٨٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٣