اخبار > پیوست دانشجویی برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تدوین شد


  چاپ        ارسال به دوست

پیوست دانشجویی برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تدوین شد

 

 دکتر پورعباسی با اشاره به تدوین این سند به منظور ارتقای نقش اثر گذار دانشجویان علوم پزشکی در اجرائی سازی برنامه ها و سیاست های بسته های تحول در آموزش، از دانشجویان به عنوان مطالبه گرهای اصلی حوزه آموزش پزشکی نام برد.


به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر عطاء اله پورعباسی دبیر  ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت با اشاره به برگزاری نشست مشورتی تدوین پیوست دانشجویی برنامه های طرح تحول و نوآوری آموزش پزشکی که در روزهای 4 و 5 مرداد ماه سالجاری در مشهد برگزار شد، هدف از این نشست را تدوین سند پیوست دانشجویی بسته های تحول آموزش پزشکی برشمرد و اظهار داشت با توجه به تحصیل حدود 200 هزار دانشجو در حوزه علوم پزشکی به عنوان مطالبه گرهای اصلی این حوزه و بازوهای توانمند اجرایی سازی این برنامه ها لازم است تا نقش این گروه بزرگ و ذینفع در دستاوردهای برنامه های طرح تحول شفاف سازی شود.


دکتر پورعباسی افزود در همین راستا ستاد تحول و نوآوری در آموزش پزشکی با همکاری مرکز استعدادهای درخشان وزارت بهداشت و با دعوت از حدود 20 نفر از دانشجویان نخبه و استعداد درخشان از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور نسبت به برگزاری این نشست اقدام نمود.

وی افزود در این نشست ضمن ارائه گزارش پیرامون روند تدوین و استقرار برنامه تحول، دانشجویان در قالب سه کارگروه نسبت به تدوین پیش نویس سند پیوست دانشجویی بسته های تحول و نوآوری آموزش پزشکی اقدام کردند.

دبیر  ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت با اشاره به تدوین نسخه اولیه این سند تصریح کرد به منظور ارائه بازخورد از سوی دانشگاه های علوم پزشکی مقرر شد این سند در مناطق آمایشی و نشست های دانشجویی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و امیدواریم بتوانیم با آغاز سال تحصیلی 98-99 از سند پیوست دانشجویی  برنامه های طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی رونمایی کنیم.

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 


١٤:٠٨ - 1398/05/08    /    شماره : ١٥٢١٢٠    /    تعداد نمایش : ٤١٣