اخبار > انتصاب دکتر علیرضا زالی به عنوان مشاور معاون آموزشی و مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر علیرضا زالی به عنوان مشاور معاون آموزشی و مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

معاون آموزشی وزارت بهداشت دکتر  علیرضا زالی استاد دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی را به عنوان مشاور معاونت آموزشی و مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

 جناب آقای دکتر  علیرضا زالی    

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی   

سلام علیکم

همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی  کشور و منویات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است.

بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد. در برهه زمانی فعلی که این نقشه راه طی سال های گذشته اجرایی و در حوزه آموزش علوم پزشکی نهادینه شده، ضروری است تا با بهره مندی از ظرفیت های صاحبنظران این حوزه بسترهای ظهور آثار این برنامه ها در عرصه های دانشی و ارائه خدمات حوزه علوپزشکی فراهم گردد.

از دیگر سو ارتقای استانداردهای آموزش های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی از نکات مهمی است که در برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی بر آن تاکید شده است. در این راستا به عنوان مشاور اینجانب و باتوجه به پیشنهاد دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، به عنوان مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی این دبیرخانه منصوب می گردید تا با همکاری کلیه اساتید، صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی و همچنین با هماهنگی کامل با حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع در جهت تحقق اهداف این حوزه تلاش فرمائید.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم. 


٢١:٤١ - 1398/02/22    /    شماره : ١٥١٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٢٦٧