اخبار > علم، هیچگاه متوقف نمی‌شود و همیشه به تحول نیاز دارد


  چاپ        ارسال به دوست

علم، هیچگاه متوقف نمی‌شود و همیشه به تحول نیاز دارد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

همزمان با برگزاری آیین اختتامیه‌ی بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی در 13 اردیبهشت سال جاری، برترین‌های آموزش علوم پزشکی در حوزه‌های مختلف معرفی شدند.

در مراسم معرفی برترین‌های بیستمین همایش کشوری آموزش علوم‌پزشکی در حوزه‌های مختلف، دکتر مسلم بهادری رئیس گروه علوم‌پایه‌ی فرهنگستان علوم پزشکی ایران با اشاره به بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، از آن به عنوان کار بدیعی یاد کرد که مشابه آن در کارنامه‌ی سوابق دکتر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت بسیار مشاهده می‌شود.

 وی ضمن تقدیر از برگزیدگان آموزش علوم پزشکی در حیطه‌های مختلف، خاطرنشان کرد علم هیچ وقت متوقف نمی‌شود و همیشه به تحول نیاز دارد لذا عامل پویایی و حرکت از دوران ابن سینا و رازی به موقعیت فعلی علم، دستاورد همین تحول و تحرک است.

دکتر بهادری ضمن تاکید بر ادغام آموزش با خدمات در سطح جامعه، از جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین کشوری یاد کرد که این کار را در مسیر دست‌یابی به دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم آغاز کرده و از جوانانی که آینده‌ی خوبی را برای کشور رقم خواهند زد قدردانی کرد.

پایان بخش بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، معرفی برگزیدگان حوزه‌های مختلف آموزش علوم‌پزشکی بود که در آن، سعیده محمدی‌فر فارغ‌التحصیل دانشگاه شهیدبهشتی در مقطع کارشناسی ارشد و محمدرضا منصوریان فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران در مقطع دکترا موفق شدند عنوان پایان‌نامه‌ی برتر این دوره از همایش را به خود اختصاص بدهند.

دکتر فریبا حقانی از دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان، عنوان کارگاه برتر  را از آن خود کرد و دکتر فرحناز کمالی از دانشگاه علوم‌پزشکی بندر عباس مفتخر به دریافت جایزه‌ی  سخنرانی کوتاه برتر در بیستمین همایش آموزش علوم پزشکی کشور شد.

شایان ذکر است عنوان پوستر برتر این دوره به مهشید نقاشی‌پور از دانشگاه علوم‌پزشکی آبادان رسید.


١٠:٤٠ - 1398/02/14    /    شماره : ١٥٠٩٤١    /    تعداد نمایش : ٣٢٦