اخبار > کسب امتیاز خوب و قابل قبول توسط کلان منطقه‌ی یک آمایشی، دستاورد برگزاری 126 جلسه در این منطقه است


  چاپ        ارسال به دوست

کسب امتیاز خوب و قابل قبول توسط کلان منطقه‌ی یک آمایشی، دستاورد برگزاری 126 جلسه در این منطقه است

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش دکتر موسوی رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی مازندران و رئیس دبیرخانه‌ی کلان منطقه‌ی 1 آمایشی، جلسات مختلفی در راستای بسته‌های تحول در این منطقه برگزار شده است. وی تصریح کرد9 جلسه‌ی  شورای سیاست‌گذاری، 10 جلسه معاونین آموزشی، 11 جلسه توسط مدیران تحول و 96 جلسه منطقه‌ای به صورت وبیناری و حضوری برگزار شد تا از توانایی عزیزان در کل منطقه به بهترین شکل، بهره‌بردلری شود.

دکتر موسوی خاطرنشان کرد:  نتیجه‌ی مجموعه‌ی این فعالیت‌ها در ارزیابی عملکرد منطقه‌ای در ستاد وزارت بهداشت مشخص و به نتایج خوب و قابل قبولی منتهی شد. 

رئیس دبیرخانه‌ی کلان‌منطقه‌ی 1 آمایشی با اشاره به تقسیم بسته‌های مختلف در دانشگاه‌های منطقه افزود: مسئولیت جمع‌بندی بسته‌ها به دانشگاه‌های مذکور واگذار شد و  3ماموریت‌ ویژه‌ی این منطقه نیز به ازای واگذاری انجام هر ماموریت به 2 دانشگاه از دانشگاه‌های منطقه انجام شد..

وی یادآور شد ماموریت ویژه‌ی این منطقه در راستای بسته ی توسعه‌ی دانش و مطالعات سرطان به دانشگاه‌های استان گلستان و مازندران، بسته ی توسعه‌ی دانش گیاهان دارویی به دانشگاه‌های شاهرود و گیلان و بسته‌ی توسعه‌ی دانش برنامه ی پزشک خانواده به دانشگاه‌های علوم‌پزشکی استان سمنان و بابل واگذار شد.

دکتر موسوی افزود: به دنبال اجرای ماموریت‌های ویژه در کلان‌منطقه‌ی 1 آمایشی، ماموریت‌های ویژه‌ی نوینی شکل گرفت که نتیجه‌ی آن واگذاری توسعه‌ی دانش مرتبط با مدیریت عوامل خطرزای سلامت به دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان، توسعه‌ی الگوی نوین آموزش مداوم گروه‌های پزشکی به دانشگاه مازندران و توسعه ی دانش مرتبط با سلامت سالمندان به دانشگاه علوم‌پزشکی سمنان است.

شایان ذکر است رئیس دبیرخانه‌ی کلان‌منطقه‌ی 1 آمایشی با بیان مواردی همچون تعیین مسئول برای هریک ازبسته‌ها، طراحی و به‌روزرسانی وب‌سایت تحول ونوآوری، تهیه‌ی بانک جامع اطلاعاتی کلان منطقه و احصاء شاخص‌های اطلاعاتی فرایندهای منطقه از فرایند راه‌اندازی و اجرای بسته‌‌های تحول سخن گفت و افزود: برنامه‌های راهبردی و عملیاتی منطقه با مشارکت دانشگاه‌های مختلف و مسئولین بسته‌های مختلف انجام شده است.  


٠٩:٥٨ - 1397/11/04    /    شماره : ١٤٩٦٤٤    /    تعداد نمایش : ٧٥