اخبار > راه اندازی مرکز media lab و توسعه آموزش مجازی در دانشکده علوم پزشکی تربت جامراه اندازی مرکز media lab و توسعه آموزش مجازی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی مرکز media lab و توسعه آموزش مجازی در دانشکده علوم پزشکی تربت جامراه اندازی مرکز media lab و توسعه آموزش مجازی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مرکز media lab در دانشکده علوم پزشکی تربت جام راه اندازی شد.

به گزارش معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام از مهرماه سال 1397 مرکز رسانه­های دیجیتال به توسط ریاست محترم دانشکده دکتر محمد افکار و معاونت محترم آموزشی دکتر علی غریبان فیروزکوهی، برای خدمت رسانی و تولید محتواهای آموزشی راه­اندازی گردیده است.

دانشکده علوم پزشکی تربت جام در راستای تحقق اهداف آموزشی خود، برای دانشجویان نرم افزار جامعی را طراحی نموده است و در مرکز media lab دانشکده بار گزاری شده است، از ویژگی­های این نرم افزار دسترسی آسان به دروس، اساتید، و محتواهای تدریسی آنان است. همچنین در انتهای هر درس برای اساتید سوالاتی در نظر گرفته شده است که دانشجویان می­توانند به آن پاسخ دهند و خود را بسنجند.

همچنین بازی آموزش آناتومی و بیوشیمی براساس memory game طراحی و راه اندازی شده است. این نرم افزار مبتنی بر روش memory game و برای دانشجویان رشته پرستاری طراحی گردیده است، این بازی دارای دو بخش یاد دهی و ارزیابی دارد، در بخش یاد دهی به دانشجو آموزش می­دهد و در بخش ارزیابی از دانشجو آنچه که در بخش یاد دهی وجود داشته است را می­خواهد و دانشجو براساس آن نمره می­گیرد.

در دانشکده علوم پزشکی تربت جام برای اولین بار آزمون نهایی درس بهداشت مسکن برای دانشجویان بهداشت محیط به صورت الکترونیک در حضور معاونت محترم آموزشی دکتر علی غریبان فیروزکوهی در دانشکده برگزار گردید.

 


٠٧:٣١ - 1397/10/26    /    شماره : ١٤٩٢٩٩    /    تعداد نمایش : ٣٢٤