اخبار > مهلت پذیرش طرح های کلان مناطق آمایشی در مرکز ملی تحقیقات آموزش تمدید شد


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت پذیرش طرح های کلان مناطق آمایشی در مرکز ملی تحقیقات آموزش تمدید شد

دکتر سعید عسگری قائم مقام رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی اعلام کرد که پنجاهمین جلسه شورای مدیران مرکز ملی تحقیقات راهبردی با حضور معاونین و مدیران این مرکز در تاریخ 30 دی ماه 1397 برگزار و تکالیف محوله به واحد های پژوهشی نصر شامل  پروژه های راهبردی و محصولات کوتاه مدت هر واحد تایید گردید. بر این اساس هر واحد موظف خواهد بود که تا پایان سال 1397 نمونه هایی از محصولات کوتاه مدت و همچنین پیشنهادیه طرح های راهبردی خود را اماده و به شورا ارائه نماید.

وی افزود: مطابق تصمیم اتخاذ شده در طی این جلسه، مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی  در هر سال تحصیلی یک فراخوان خواهد داشت که زمان ان مصادف با برگزاری مهم ترین رویداد علمی کشور در این حوزه یعنی همایش آموزش پزشکی خواهد بود. علاوه بر این نصر طرح های ستادی حوزه های معاونت آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  درحوزه مربوطه  که به تایید مدیر ان حوزه رسیده باشد، نیز می پذیرد.

همچنین در ادامه این جلسه با عنایت به درخواست برخی از دانشگاه ها، در رابطه با تمدید مهلت پذیرش طرح های کلان مناطق آمایشی موافقت به عمل آمد و این تاریخ تا 30 بهمن ماه 1397 تمدید گردید.
١٢:٤٦ - 1397/11/02    /    شماره : ١٤٩٢٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٤