اخبار > تشکیل کمیته‌ی منطقه‌ای آمایش در کلان منطقه‌ی 10، مانعی برای تاسیس رشته‌هایی که نیازسنجی درست از آنها به عمل نیامده است


  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل کمیته‌ی منطقه‌ای آمایش در کلان منطقه‌ی 10، مانعی برای تاسیس رشته‌هایی که نیازسنجی درست از آنها به عمل نیامده است

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مسئول دبیرخانه‌ی تحول و نوآوری کلان منطقه‌ی 10 آمایشی، تشکیل کمیته‌ی منطقه‌ای آمایش و بازبینی برنامه‌های آموزشی را گامی در راستای بازبینی کلیه‌ی رشته‌های جدید دانست که مانع از تاسیس رشته‌هایی خواهد شد که نیازسنجی از آنها به عمل نیامده و کوریکولوم آنها نیاز به اصلاح دارد.

دکتر قنبری مسئول دبیرخانه‌ی تحول و نوآوری در کلان منطقه‌ی 10 آمایشی ضمن اعلام تشکیل 11 کارگروه تخصصی در سطح این منطقه‌گفت: عمدتا اعضای کارگروه‌ها، متولیان بسته‌های تحول در دانشگاه‌ها هستند.

 دکتر قنبری با اشاره به تشکیل کمیته‌های آموزش مهارتی از آنها با هدف شبکه‌سازی و طراحی آموزش‌های مهارتی یاد کرد و خاطرنشان کرد اجرای برنامه‌های مشترک بین دانشگاه‌های منطقه و تشکیل شبکه‌ی آموزش های مهارتی و آزمایش‌های آموزشی و راه‌اندازی آزمایشگاه‌ جامع آموزشی در سطح منطقه، یکی از اولویت‌های دبیرخانه است.

شایان ذکر است مسئول دبیرخانه‌ی تحول و نوآوری در کلان منطقه‌ی 10، ضمن اشاره به فعالیت‌های انجام شده در حیطه‌ی بسته‌های آینده‌نگاری، دانشگاه نسل سوم، توسعه‌ی راهبردی و زیرساخت‌هاگفت: در صدد هستیم زیرساخت‌ها را به اشتراک بگذاریم و شبیه سازی نماییم تا از منابع موجود، بهترین بهره‌وری را داشته باشیم.

وی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت همه‌ی دانشگاه‌های منطقه در کارهای دبیرخانه، از واگذاری 16 ماموریت ویژه  به این دبیرخانه خبر داد و افزود: 55 عنوان برای 8 ماموریت ویژه به مرکز نصر ارسال کرده‌ایم که 42 عنوان آن پذیرفته شده است.

 


١٠:٣٤ - 1397/10/17    /    شماره : ١٤٩٠٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٢٣