اخبار > اعلام کلید نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی 23 تیرماه/ پذیرش 370 نفر در فرآیند آزمون


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی خبرداد

اعلام کلید نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی 23 تیرماه/ پذیرش 370 نفر در فرآیند آزمون

 

 دکتر رزمی با اشاره به برگزاری سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی در 14 تیرماه سالجاری افزود با برنامه ریزی های انجام شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کلید نهایی این آزمون 23 تیرماه در سایت مرکز سنجش قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، دکتر حسن رزمی دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی به برگزاری آزمون ارتقا و دستیاری دندانپزشکی در 14 تیرماه اشاره کرد و اظهار داشت در سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی 2 هزار و 228 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد حدود 370 نفر در فرآیند آزمون پذیرفته می شوند که در نهایت برای گذراندن دوره تخصصی به دانشگاههای مربوطه معرفی خواهند شد.

دکتر رزمی از برگزاری آزمون ارتقا با شرکت 784 نفر در 17 حوزه تخصصی خبر داد و تصریح کرد با توجه به گزارش نمایندگان دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در محل برگزاری آزمون با همکاری و همدلی همکاران در مرکز سنجش آموزش پزشکی و حراست مرکز، فرآیند اجرایی آزمون بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی افزود طبق زمانبندی انجام شده  در مرکز سنجش آموزش پزشکی طی روزهای 19  و 20 تیرماه روند بررسی اعتراضات انجام خواهد شد و در نهایت روز 23 تیرماه کلید نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش قرارخواهد گرفت.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با اشاره به اینکه در آزمون دستیار دندانپزشکی امسال هیچ تغییر ظرفیتی نسبت به سال گذشته نداشتیم خاطرنشان کرد طبق ارزیابی های اولیه انجام شده آزمون ارتقا و دستیاری دندانپزشکی از لحاظ رعایت استانداردها با کیفیت خوبی برگزار شده و در نظر داریم تا برمبنای روش ها و فناوری های نوین در آزمون سال آینده از این روش ها بهره برداری کنیم تا نحوه و کیفیت برگزاری آزمون به لحاظ اجرائی ارتقاء یابد.

 

 

 


١١:٤٤ - 1397/04/17    /    شماره : ١٤٥٩٩٢    /    تعداد نمایش : ٤٨٧