اخبار > آغاز رویکردی جدید در برنامه‌های تحول در سال 97


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز رویکردی جدید در برنامه‌های تحول در سال 97

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

نشست مجازی تیم های ارزیابی برنامه های اقدام منطقه ای برای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در روز سه شنبه مورخ 8 خرداد 1397 با حضور قائم مقام رئیس و دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت برگزار شد.


دکتر سیدحسن امامی رضوی قائم مقام رئیس ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت با اشاره به ارائه یک روند جدید در برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی گفت: علاوه بر بحث‌هایی که قبلا به دانشگاه‌ها و کلان مناطق سپرده شده بود، سال 97 با رویکرد جدیدی در برنامه تحول آغاز شده است.

دکتر امامی رضوی با اشاره به تقسیم‌بندی برنامه‌های تحول به 3 گروه ستادی، کلان‌مناطق و دانشگاه‌ها و زیرمجموعه‌ها به تشریح پیشرفت در هر گروه پرداخت.

وی افزود: همکاران در گروه ستادی در حال انجام فعالیت‌های مربوطه هستند و روند خوبی در حال اجراست.

قائم مقام رئیس ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت در ادامه به تشریح وضعیت اجرایی برنامه های تحول در سطح کلان‌مناطق پرداخت و خاطر نشان کرد: برنامه‌های کلان‌مناطق، نهایی و ابلاغ شده و در حال اجراست و بحث ارزیابی این گروه در دستور جلسه امروز قرار دارد.

در پایان دکتر امامی رضوی با اشاره به  دانشگاه‌ها و زیر مجموعه‌ها به عنوان گروه سوم تقسیم بندی برنامه‌های اقدام بسته های تحول، ابراز امیدرواری کرد برنامه‌های سطح دانشگاهی با محوریت کلان‌مناطق، انجام و ارزیابی شود و نتایج نهایی برای ستاد ارسال گردد.


١٤:٤٠ - 1397/03/08    /    شماره : ١٤٥٥٠٨    /    تعداد نمایش : ٦٢٢