اخبار > آغاز رویکردی جدید در برنامه‌های تحول در سال 97


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز رویکردی جدید در برنامه‌های تحول در سال 97

نشست مجازی تیم های ارزیابی برنامه های اقدام منطقه ای برای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در روز سه شنبه مورخ 8 خرداد 1397 با حضور قائم مقام رئیس و دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت برگزار شد.


دکتر سیدحسن امامی رضوی قائم مقام رئیس ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت با اشاره به ارائه یک روند جدید در برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی گفت: علاوه بر بحث‌هایی که قبلا به دانشگاه‌ها و کلان مناطق سپرده شده بود، سال 97 با رویکرد جدیدی در برنامه تحول آغاز شده است.

دکتر امامی رضوی با اشاره به تقسیم‌بندی برنامه‌های تحول به 3 گروه ستادی، کلان‌مناطق و دانشگاه‌ها و زیرمجموعه‌ها به تشریح پیشرفت در هر گروه پرداخت.

وی افزود: همکاران در گروه ستادی در حال انجام فعالیت‌های مربوطه هستند و روند خوبی در حال اجراست.

قائم مقام رئیس ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت در ادامه به تشریح وضعیت اجرایی برنامه های تحول در سطح کلان‌مناطق پرداخت و خاطر نشان کرد: برنامه‌های کلان‌مناطق، نهایی و ابلاغ شده و در حال اجراست و بحث ارزیابی این گروه در دستور جلسه امروز قرار دارد.

در پایان دکتر امامی رضوی با اشاره به  دانشگاه‌ها و زیر مجموعه‌ها به عنوان گروه سوم تقسیم بندی برنامه‌های اقدام بسته های تحول، ابراز امیدرواری کرد برنامه‌های سطح دانشگاهی با محوریت کلان‌مناطق، انجام و ارزیابی شود و نتایج نهایی برای ستاد ارسال گردد.


١٤:٤٠ - 1397/03/08    /    شماره : ١٤٥٥٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٨