اخبار > حضور معاون اجرایی و مشاور معاون آموزشی در جشنواره شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی قم


  چاپ        ارسال به دوست

حضور معاون اجرایی و مشاور معاون آموزشی در جشنواره شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی قم

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

معاون اجرایی و مشاور معاون آموزشی در جشنواره شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی قم حضور یافت.

یازدهمین جشنواره شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور دکتر اخوان معاون اجرایی و مشاور معاون آموزشی،  معاون آموزشی و سایر اعضای هیات رئیسه دانشگاه، اساتید، دانشجویان و کارکنان در روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن امام علی "ع" دانشگاه برگزار شد.


دکتر اخوان ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، روز بزرگداشت مقام شامخ استاد و هفته آموزش به سطح بندی برنامه های اقدام طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی اشاره نمود و افزود: برنامه های اقدام در سه سطح ستادی، کلان مناطق و دانشگاهی طراحی شده که مشتمل بر حدود 270 اقدام ستادی و 1300 اقدام منطقه ای است.

اخوان با اشاره به ارتباط سطوح برنامه های تحول با تکالیف بالادستی، به تبیین برنامه اقدامات راهبردی کلان منطقه آمایشی 6 پرداخت و بر پیاده سازی برنامه ها از طریق همکاری و تعامل فعال دانشگاههای علوم پزشکی کلان منطقه تاکید نمود.


در این جشنواره فرآیندهای برتر دانشگاه معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.همچنین از اساتید برگزیده دانشگاه علوم پزشکی قم تجلیل بعمل آمد. در حاشیه جشنواره با حضور دکتر اخوان و دکتر عادلی معاون آموزشی دانشگاه بازدیدی از دانشکده های پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و بهداشت نیز بعمل آمد.

 


١٣:٣١ - 1397/02/26    /    شماره : ١٤٥٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٤٢٢