اخبار > آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) برگزار شد/ اعلام نتایج تیرماه سالجاری


  چاپ        ارسال به دوست

آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) برگزار شد/ اعلام نتایج تیرماه سالجاری

 

دکتر ایدنی از برگزاری آزمون کتبی پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) در روز پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه به صورت غیرمتمرکز در 16 مرکز دارای مجوز برنامه آموزشی خبرداد و با اشاره به اینکه آزمون شفاهی این دوره در حال برگزاری است افزود اعلام نتایج اولیه این آزمون تیرماه سالجاری از طریق این مراکز به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، دکتر اسماعیل ایدنی قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری آزمون کتبی دوره های تکمیلی تخصصی پزشکی (فلوشیپ)، از شرکت 1417 نفر در این آزمون خبرداد و تصریح کرد این آزمون در 73 رشته و در 16 مرکز دانشگاهی برگزار شد که از این تعداد 372 نفر طبق ظرفیتهای اعلامی پذیرفته می شوند.

دکتر ایدنی با بیان اینکه آزمون شفاهی این دوره روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه این هفته در گروههای آموزشی دارای مجوز برنامه و با نظارت دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی برگزار می شود افزود بیشترین تعداد داوطلبین مختص به دانشگاه علوم پزشکی تهران با 593 داوطلب و بیشترین تعداد داوطلبین در یک رشته به رشته تخصصی طب مادر و جنین در دانشگاه تهران با 89 داوطلب اختصاص داشت.

وی از راه اندازی برخی رشته های جدید در آزمون فلوشیپ امسال خبرداد و اظهار داشت شروع دوره آموزش پذیرفته شدگان از اول مهرماه سالجاری خواهد بود.

 

 

 


١٢:١٣ - 1397/02/15    /    شماره : ١٤٥١٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٥٨