اخبار > بیانیه دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشكي درخصوص برگزاری انتخابات انجمن ها


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشكي درخصوص برگزاری انتخابات انجمن ها

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

همزمان با برگزاری انتخابات الکترونیک هیئت مدیره و بازرسان انجمن علمی پزشکان عمومی ايران دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشكي طی بیانیه ای ابعاد و نحوه برگزاری این انتخابات را تشریح نموده است. متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

در آستانه برگزاری انتخابات الکترونیک هیئت مدیره و بازرسان انجمن علمی پزشکان عمومی ايران بعنوان گسترده‌ترین گروه پزشکی كشور و صف مقدم ارائه خدمات سلامت به جامعه قرار داریم لذا بدین وسیله بر خود لازم می‌دانم که نکات زیر را خدمت همکاران گرامی یاد آوری نمایم:

 

1ـ برگزاری انتخابات به شیوه الکترونیک گامی به سوی پیشرفت و بهره مندی از فن آوریهای نوین در اين فرآيند است که همین جا لازم می دانم از تلاش همكاران انجمن  علمي پزشكان عمومي ايران در جهت بسترسازی و اطلاع رسانی در روند اجرای هر چه بهتر این انتخابات تشکر نمایم.

2ـ برگزاری انتخابات الکترونیک با هدف افزایش مشارکت جامعه پزشکان عمومی از سراسر کشور بوده لذا دعوت می‌نماید تمامی همکاران محترم عضو انجمن با شور و اشتیاق در تعیین اعضای هیئت مدیره و بازرسین انجمن علمی خود مشارکت نمایند.

3ـ دبیرخانه کمیسیون انجمنهای علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مدت‌ها قبل با همکاری هیئت مدیره محترم انجمن علمی پزشکان عمومی ايران و کمیته انتخابات آن انجمن کلیه تمهیدات لازم جهت برگزاری ایمن، دقیق و سریع این انتخابات را پیش بینی نموده است لذا ایجاد هرگونه شک و شبهه ای در برگزاری پرشور این انتخابات خطا بوده و موجب دلسردی شرکت‌کنندگان خواهد بود.

4ـ همه ما وظیفه داریم در کنار یکدیگر در حفظ و صیانت از آرای شرکت کنندگان با حساسیت تلاش کنیم و دبیرخانه کمیسیون انجمنهاي علمي تاکید می نماید که با بی طرفی کامل امانت‌دار آرای شرکت کنندگان خواهیم بود و برای مسئولین وزارت بهداشت صرفا" انتخاب اعضای هیئت مدیره  و بازرسین با حداکثر مشارکت و پشتوانه اعضای محترم انجمن علمی پزشکان عمومی ملاک
می باشد.

5ـ باتوجه به امکانات فراهم شده اعضای محترم کمیته انتخابات و ناظرين دبيرخانه كميسيون    انجمن هاي علمي امکان نظارت لحظه به لحظه بر فرآیند انتخابات الکترونیک را خواهند داشت تا به قدر مقتضی به شرکت‌کنندگان محترم اطمینان لازم را منتقل نمایند.

6ـ در همین جا از كليه کاندیداهای محترم نیز که خود را در معرض انتخاب همکاران قرارداده اند تشکر نموده و امیدوارم چه افرادی که از سوی اعضا انتخاب خواهند شد و چه سایر کاندیداهای محترم همواره در خدمت پیشرفت و توسعه انجمن علمی متعلق به خود باشند.

در پایان انتظار دارد با مشاركت و همكاري یکدیگر و احساس مسئوليت شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و سلامت و هم جهت با آرمانهای علمی جامعه بزرگ و ارزشمند پزشکان عمومی كشور باشیم.

 


٠٧:٥٥ - 1396/03/17    /    شماره : ١٣٩٥٠١    /    تعداد نمایش : ٤٠١