اخبار > آزمون جامع آزمایشی الکترونیک 180 واحدی ویژه دانشجویان رشته داروسازی


  چاپ        ارسال به دوست

در تاریخ دوم آبان ماه برگزار می شود

آزمون جامع آزمایشی الکترونیک 180 واحدی ویژه دانشجویان رشته داروسازی

 

دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی به منظور آماده سازی دانشجویان واجدالشرایط، اقدام به طراحی و اجرای آزمون آزمایشی الکترونیک 180 واحدی در روز دوم آبان ماه سالجاری در سراسر کشور نموده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر غلامرضا اصغری دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی با اعلام این خبر افزود آزمون اصلی با هدف ارزیابی دروس تخصصی داروسازی و به منظور ارتقای کیفیت و کاهش هزینه های مصرف کاغذ به صورت الکترونیک برای اولین بار در اسفند ماه سال 98 برگزار خواهد شد.

وی افزود در همین راستا دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی جهت آماده سازی دانشجویان واجدالشرایط، اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی 180 واحدی در دوم آبان ماه سالجاری کرده است که محتوای این آزمون شامل سئوالاتی است که دانش حرفه ای داروسازی را ارزیابی می نماید.

دکتر اصغری تصریح کرد دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به انتخاب محل شرکت در آزمون خود اقدام نمایند.

دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی تاکید کرد نتیجه این آزمون تاثیری در مراحل رسمی آموزش داروسازی ندارد و صرفاً هدف از آزمون آشنایی دانشجویان با سئوالات و چگونگی فرآیند آزمون الکترونیک می باشد.

 

 

 

 


١٣:٢٨ - 1398/07/28    /    شماره : ١٥٣٠١٩    /    تعداد نمایش : ٥٠٨