اخبار > جوایز دوازدهمین جشنواره‌ی شهید مطهری در 6 حیطه اهدا شد


  چاپ        ارسال به دوست

جوایز دوازدهمین جشنواره‌ی شهید مطهری در 6 حیطه اهدا شد

 

به گزارش دبیرخانه‌ی دوازدهمین جشنواره‌ی کشوری شهید مطهری، در مراسم اختتامیه ی این جشنواره که در تاریخ 13 اردیبهشت سال 98 برگزار شد؛ منتخبین پس از رقابت، با کسب عناوین اول تا سوم در 6 حیطه، موفق به دریافت جایزه شدند.

گالری تصاویر

در حیطه‌ی تدوین و بازنگری برنامه‌های آموزشی، زهره رجبی، دکتر فخرالسادات میرحسینی و اعظم اکبرزاده از دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان موفق به کسب مقام اول در حیطه‌ی مذکور شدند.

مقام دوم به دکتر اطهر امید و دکتر نیکو یمانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اختصاص یافت و دکتر محمدرضا شوشی‌زاده از دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز موفق شد مقام سوم را کسب نماید.

قابل ذکر است فرایندهای ارائه شده از سوی دکتر محبوبه خباز مافی‌نژاد از دانشگاه علوم‌پزشکی تهران و دکتر معصومه باقری نسامی از دانشگاه علوم‌پزشکی مازندران مورد تقدیر قرار گرفتند.

در حیطه‌ی ارزشیابی آموزشی، رتبه‌ی اول به دکتر زهره‌عنبری از دانشگاه علوم‌پزشکی اراک رسید و رتبه‌ی دوم به طور مشترک به دکتر نیکو یمانی از دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان و دکتر فاطمه کشمیری از دانشگاه علوم‌پزشکی یزد واگذار شد.دریافت رتبه‌ی سوم توسط سپیده جمشیدیان و دکتر فریبا حقانی  از دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان انجام شد.

 همچنین در این حیطه، از  فرایند مطرح شده توسط دکتر اکبر بابائی حیدرآبادی از دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز ، تقدیر به عمل آمد.

 در حیطه‌ی سوم با عنوان طراحی و تولید محصولات آموزشی، رتبه‌ی اول توسط دکتر میثم سیاه منصوری و دکتر هدایت مرادپور از دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه کسب شد و دکتر نگین مرادی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز حائز رتبه‌ی دوم گردید.

دکتر مژگان لطفی از دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز  به رتبه‌ی سوم دست یافت و از فرایندهای ارائه شده توسط دکتر مسعود سیفی از دانشگاه شهید بهشتی، دکتر حمید محمدی از دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز و دکتر آذین نوریان از دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان تقدیر شد.

رتبه‌ی اول حیطه‌ی یاددهی و یادگیری توسط دکتر گوهر اسلامی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران کسب شد و دکتر تابنده صادقی از دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان به مقام دوم نائل شد.

کسب رتبه‌ی سوم این حیطه توسط دکتر افسانه دهناد و مریم جلالی از دانشگاه علوم پزشکی ایران بود و از فرایندهای ارائه شده توسط محمود کهن و مریم شیری از دانشگاه علوم‌پزشکی البرز، دکتر لطف‌الله دژکام، دکتر لیلی مصلی نژاد و دکتر منصور تفویضی از دانشگاه علوم‌پزشکی جهرم و دکتر فریده کوچک از دانشگاه علوم‌پزشکی گلستان تقدیر به عمل آمد.

پنجمین حیطه‌ی دوازدهمین جشنواره‌ی آموزشی شهید مطهری با عنوان یادگیری الکترونیکی به چالش گذاشته شد و دکتر کاوه اسلامی از دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز موفق شد مقام اول را از آن خود نماید.

دکتر زهرا بتولی و دکتر فخرالسادات میرحسینی از دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان، رتبه‌ی دوم را دریافت کردند و دکتر لیلی مصلی نژاد و سعید عبداللهی فرد از دانشگاه علوم‌پزشکی جهرم به مقام سوم دست یافتند.

شایان ذکر است از فرایندهای ارائه شده از سوی دکتر محمد زارع جوشقانی، دکتر بهرام عین‌اللهی، دکترمحمد مهدی صدوقی و مهندس محمد حسن شهریاری از دانشگاه شهید بهشتی و همچنین خدیجه نصیریانی از دانشگاه علوم‌پزشکی یزد تقدیر شد.

کسب رتبه‌ی اول آخرین حیطه‌ی ارائه شده با عنوان مدیریت و رهبری آموزشی توسط دکتر زهرا میدانی، دکتر داود خیرخواه، دکتر اسماعیل فخاریان، دکتر فخرالسادات میرحسینی، دکتر محمدرضا شریف، سید غلام عباس موسوی، دکتر ابراهیم کوچکی، دکتر فاطمه رنگرز جدی و دکتر مهرداد فرزندی‌پور از دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان رخ داد و رتبه‌ی دوم این حیطه به دکتر حسین همتی، دکتر حسین خوشرنگ، دکتر ایده دادگران، صدیقه فلاح بوساری، دکتر ماهدخت طاهری، شادی محفلی و سیده انسیه میرحجتی از دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان تعلق گرفت.

دکتر محمد هاشمی جزی و مهندس حجت‌الله داوری از دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان، دریافت‌کنندگان مقام سوم حیطه‌ی مدیریت و رهبری آموزشی بودند و فرایندهای ارائه شده از سوی دکتر محمود گنجی‌فرد از دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند و فرانک فیروزفر از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد مورد تقدیر هیئت داوران  دوازدهمین جشنواره‌ی شهید مطهری قرار گرفت.  

 

 

 


١٣:٥٢ - 1398/02/14    /    شماره : ١٥٠٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٧٧٤