اخبار > توسعه ی آموزش و پژوهش های آموزشی در غرب آسیا با محوریت کشورهای دوست و همسایه انجام خواهد شد


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه ی آموزش و پژوهش های آموزشی در غرب آسیا با محوریت کشورهای دوست و همسایه انجام خواهد شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مراسم اختتامیه‌ی بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، روز جمعه مورخ 13 اردیبهشت سال 98 با حضور دکتر لاریجانی معاون آموزشی وزیر بهداشت، دکتر شهریاری رئیس کمیسیون درمان و بهداشت مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین حوزه‌ی آموزش پزشکی  کشور در دانشگاه علوم‌پزشکی ایران برگزار شد.

دبیر علمی بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی ضمن تشکر از مسئولین و کارکنان دانشگاه علوم‌پزشکی ایران به پاس همکاری بی شائبه، از کلیه دست‌اندرکاران این همایش قدردانی نمود و یادآور شد علیرغم عدم تجربه‌ی کافی در برگزاری همایش،  با همدلی و همکاری توانستیم بر مشکلات غلبه و آنها را مرتفع نماییم.

دکتر میرزازاده  دبیر علمی بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی خاطر نشان کرد حضور میهمانان خارجی از کشورهای عراق و پاکستان که دوست و همسایه نیز هستند نقطه‌ی عطفی در این همایش بود و در صدد هستیم توسعه‌ی آموزش و پژوهش‌های آموزشی در غرب آسیا با محوریت این کشورها ودر راستای بین‌المللی‌سازی انجام شود.

وی یادآور شد امکان پخش همزمان همایش در کل کشور و امکان پخش وبینارهای میهمانان خارجی که از کشورهای انگلستان، کانادا، امریکا و ترکیه در این همایش حضور داشتند ماحصل زحمات همکاران ما در دانشگاه علوم‌پزشکی مجازی و از دیگر دستاوردهای بسته‌تحول و نوآوری در علوم‌پزشکی است که شایسته‌ی تقدیر و تشکر است.

در پایان دکتر میرزازاده ضمن قدردانی از همه‌ی کسانی که در این همایش حضور داشتند یادآور شد بیست‌و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی در روزهای 27 لغایت 29 فروردین سال 99 برگزار خواهد شد و ابراز امیدواری کرد طبق هماهنگی‌های به عمل آمده که استارت آن از 3 ماه پیش بوده است؛ پذیرش خلاصه‌ی مقالات از تیرماه سال جاری آغاز گردد.


١٠:٤٩ - 1398/02/14    /    شماره : ١٥٠٩٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٩٣