اخبار > به پایان نامه هایی که با محوریت اخلاق تدوین شود کد اخلاق تعلق خواهد گرفت


  چاپ        ارسال به دوست

در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

به پایان نامه هایی که با محوریت اخلاق تدوین شود کد اخلاق تعلق خواهد گرفت

 

دکتر صباغان با اشاره به پیشرفت برنامه های اعتلای اخلاق حرفه ای در کلان منطقه 4 آمایشی کشور از جمله اقدامات تشویقی برای دانشجویان را اخذ کد اخلاق برای پایان نامه هایی که با محوریت اخلاق تدوین می شود ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر محمد صباغان مدیر آموزش و تحقیقات دانشکده پزشکی بهبهان و مسئول پیگیری بسته اعتلای اخلاق حرفه ای در کلان منطقه 4 آمایشی کشور در نشست هم اندیشی این منطقه برگزاری کارگاههای آموزشی اخلاق حرفه ای برای کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی و دبیران کمیته های اخلاق بیمارستانهای دولتی و خصوصی زیر نظر کلان منطقه 4 را در همین راستا ارزیابی کرد و اظهار داشت انعقاد و اجرای تفاهم نامه تبادل استاد و دانشجو با حوزه های علمیه موجود در استان خوزستان از اقدامات مهم در این خصوص می باشد که توسط دانشگاه های اهواز، دزفول و بهبهان انجام می پذیرد.

وی به تشکیل کمیته های اخلاق در آموزش پزشکی و دانشگاه های کلان منطقه 4 اشاره کرد و افزود اجرای برنامه های بازآموزی با مجوز امتیاز برای شرکت کنندگان، برگزاری دوره های توانمندسازی اخلاق حرفه ای جهت تسهیل شرکت اعضای هیات علمی دانشگاههای کلان منطقه 4 در کنگره های کشوری و بین المللی از دیگر اقدامات در حوزه اعتلای اخلاق حرفه ای می باشد.

دکتر صباغان به تدوین شاخص های تحقق اخلاق حرفه ای در محیط های آموزشی در دانشکده پزشکی دزفول اشاره و تصریح کرد شیوه نامه انتخاب پرسنل برتر در حوزه اخلاق حرفه ای در دانشکده پزشکی شوشتر در حال اجراست . ضمن اینکه به منظور بهره وری از آموزه های دینی در راستای اعتلای اخلاق حرفه ای ، طراحی الگوی آن در دانشکده پزشکی دزفول و زیر کلان منطقه 4 در دستور کار قرار دارد.

مسئول پیگیری بسته اعتلای اخلاق حرفه ای کلان منطقه 4 به برگزاری کارگاههای آموزشی برای کارمندان گروههای آموزشی و کلیه کارشناسان بیمارستان در سطح کلان منطقه اشاره و اظهار داشت با هماهنگی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، برای دانشجویانی که پایان نامه خود را با محوریت اخلاق انجام دهند کد اخلاق تعلق خواهد گرفت.

 

 

 


١١:٥٦ - 1397/12/12    /    شماره : ١٤٩٩٧٥    /    تعداد نمایش : ١٩٥