اخبار > انتصاب دکتر آبتین حیدرزاده به عنوان سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر آبتین حیدرزاده به عنوان سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مراسم معارفه سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی با حضور مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت دکتر باقر لاریجانی طی حکمی دکتر آبتین حیدرزاده را به عنوان سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منصوب و ضمن تقدیر از زحمات محمدحسین پورکاظمی در مدیریت امور این مرکز وی را در سمت خود به عنوان مشاور معاون آموزشی در امور سنجش ابقا نمود. مراسم معارفه سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی در روز یکشنبه 18 شهریور 1397 باحضور دکتر حمید اکبری مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت برگزار شد.

دکتر اکبری با اشاره به اقداماتی که طی چند سال گذشته برای ارتقای آزمون های وزارت بهداشت صورت گرفته گفت: بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در سال 94 تدوین شد که یکی از محورهای آن به ارتقای آزمون ها و ارزیابی اختصاص داشت.

مشاور معاون آموزشی با اشاره به اقداماتی که برای اجرای بسته ارتقای آزمون ها انجام شده گفت: در این بسته سعی می شود آزمون های علوم پزشکی کشور باتوجه به استانداردهای بین المللی ارتقا یابد و مشارکت مناطق آمایشی نیز در برگزاری آزمون ها جلب شده که زیرساخت هایی از جمله مراکز آزمون منطقه ای برای این کار ایجاد شده است.

دکتر اکبری با بیان اینکه تغییرات بسیار خوبی در مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت گرفته گفت: در سال های اخیر کیفیت آزمون ها ارتقا یافته که حاصل زحمات تمامی همکاران مرکز سنجش و مدیریت جناب آقای پورکاظمی است که جا دارد از زحمات ایشان و سایر همکاران تقدیر شود.

وی با آرزوی موفیقت برای سرپرست جدید مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: هدف در بسته های تحول آموزش، ارتقای مستمر آزمون های علوم پزشکی است و امیدوارم در دوره مدیریت جدید مرکز سنجش حرکت هایی که آغاز شده ادامه یابد و شاهد اعتلای هرچه بیشتر آزمون ها باشیم.

در ادامه محمدحسین پورکاظمی مشاور معاون آموزشی در امور سنجش آموزش پزشکی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مرکز سنجش آموزش پزشکی را در طول 5 سال گذشته ارائه نمود. 

وی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته در این سال ها نظیر استقرار مرکز سنجش در ساختمان جدید و ایجاد فضای مناسب و پیگیری اصلاح ساختار تشکیلاتی و جذب نیروی انسانی لازم و لحاظ نمودن موضوعات فنی در برگزاری و اعلام نتایج گفت: خوشبختانه با کمترین میزان مشکلات در برگزاری آزمون ها مواجه بوده ایم.

 

مشاور معاون آموزشی در امور سنجش آموزش پزشکی در پایان از همکاران مرکز سنجش آموزش پزشکی و حوزه معاونت آموزشی در طول مدت تصدی مسئولیت مرکز سنجش آموزش پزشکی تشکر و قدردانی کرد.

همچنین دکتر آبتین حیدرزاده سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی نیز با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در چند سال گذشته ابراز امیدواری کرز با بهره گیری از تلاش های همکاران مرکز سنجش آموزش پزشکی و تجارب آقای پورکاظمی گام های اثربخشی در راستای ارتقای آزمون های علوم پزشکی کشور برداشته شود.


١٧:٢٩ - 1397/06/18    /    شماره : ١٤٦٩٥٧    /    تعداد نمایش : ١٣٦٨