اخبار > دکتر سید جلیل حسینی به عنوان دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی منصوب شد


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر سید جلیل حسینی به عنوان دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی منصوب شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر سید جلیل حسینی استاد دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی را به عنوان دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

 

 

جناب آقای دکتر سید جلیل حسینی

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

 

   سلام علیکم

جهت گیری کلان نظام آموزش عالی سلامت در دولت یازدهم مبتنی بر بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی شکل گرفت و به دنبال اجرای موفق این برنامه ضروری است تا استقرار هر چه بیشتر تحول و نوآوری در بستر نظام آموزش عالی سلامت کشور در دولت دوازدهم نیز پیگیری گردد. بدون شک انجمن های علمی گروه پزشکی به عنوان نهادهای علمی همکار معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نقش چشمگیری در اجرای این بسته ها و ارتقای آموزش علوم پزشکی کشور خواهند داشت و ضروری است تا برنامه ریزی مدونی برای بهره برداری از این ظرفیت ارزشمند در دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی صورت پذیرد.

در این راستا و نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی ، بدین وسیله به عنوان دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی منصوب می گردید تا با همکاری کلیه اساتید، صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی و همچنین با هماهنگی کامل با حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع در جهت تحقق اهداف حوزه آموزش عالی سلامت کشور تلاش فرمائید.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم. 

دكتر باقر لاريجاني

معاون آموزشي و

دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي


١٥:٢٩ - 1396/09/08    /    شماره : ١٤٢٥٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٢٢