اخبار > محمدحسین پورکاظمی به عنوان مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت در امور سنجش آموزش پزشکی منصوب شد


  چاپ        ارسال به دوست

محمدحسین پورکاظمی به عنوان مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت در امور سنجش آموزش پزشکی منصوب شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دکتر لاریجانی طی حکمی محمدحسین پورکاظمی را به عنوان مشاور خود در امور سنجش آموزش پزشکی منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای محمدحسین پورکاظمی

عضو محترم هیات علمی دانشگاه شهیدبهشتی

سلام علیکم

جهت گیری کلان نظام آموزش عالی سلامت در دولت یازدهم مبتنی بر بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی شکل گرفت و به دنبال اجرای موفق این برنامه ضروری است تا استقرار هر چه بیشتر تحول و نوآوری در بستر نظام آموزش عالی سلامت کشور در دولت دوازدهم نیز پیگیری گردد. ارتقای نظام ارزیابی و آزمون های علوم پزشکی یکی از محورهای مهمی است که در این برنامه مورد توجه قرار گرفته و مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به عنوان یکی از حوزه های زیرمجموعه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نقش محوری در این امر ایفا می نماید.

ضمن تقدیر از تلاش های حضرتعالی به عنوان رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی، نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور سنجش آموزش پزشکی منصوب می­گردید تا با همکاری سایر مدیران و مشاوران محترم حوزه معاونت در راستای تحقق اهداف متعالي حوزه آموزش علوم پزشکی کشور تلاش فرمائید.

در این راستا، نظارت بر امور راهبردی مرکز سنجش و سازماندهی منابع انسانی و برنامه ریزی برای ارتقاء فرآیندهای موجود از جمله مهمترین وظایف حضرتعالی خواهد بود.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم. 

دكتر باقر لاريجاني

معاون آموزشي و

دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي


١٧:١٠ - 1396/09/07    /    شماره : ١٤٢٥٦٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٣