اخبار > سامانه پیگیری فرم فراغت از تحصیل دانش آموختگان علوم پزشکی کشور راه اندازی شد


  چاپ        ارسال به دوست

سامانه پیگیری فرم فراغت از تحصیل دانش آموختگان علوم پزشکی کشور راه اندازی شد

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دانش آموختگان علوم پزشکی از ابتدای آبان ماه می توانند فرم فراغت از تحصیل خود را صرفا از طریق سامانه مربوطه پیگیری نمایند.

 

طبق اطلاعیه مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانش آموختگان داخل کشور می توانند فرم فراغت از تحصیل  خود را صرفا از طریق سامانه مروبطه پیگیری نمایند.

برای اجرای این فرایند دانش آموختگان داخل كشور، مي توانند از طریق جستجو گر گوگل کروم با مراجعه به آدرس http://medicalPortal.behdasht.gov.ir/medicalportal/TG.aspx، پس از وارد نمودن كد ملي، از مراحل صدور و تایید فرم فراغت خود مطلع شوند.

 

دانش آموختگان 72 ساعت پس از ثبت نام و تایید اطلاعات خود می توانند مراحل و سیر روند کار خود را از طریق این سامانه پیگیری نمایند. باتوجه به مرحله پیگیری کار، افراد ممکن است یکی از پیام های زیر را دریافت نمایند:

ـ فرم فراغت از تحصیل شما تاکنون توسط دانشگاه محل تحصیل ارسال نشده است" لطفا از طریق دانشگاه پیگیری شود"

ـ در حال انتظار تایید معاون آموزشی دانشگاه "لطفا از طریق دانشگاه پیگیری شود"

ـ در حال انتظار تایید کارشناس اداره دانش آموختگان وزارت بهداشت،"لطفا ظرف 72 ساعت آینده مجددا" کد ملی چک شود"

ـ فرم فرافت از تحصیل شما تایید شده و اطلاعات شما در صورت ارتباط به اداره طرح / سازمان نظام پزشکی ارسال شده است.

 

لازم به ذكر است حداکثر زمان فرایند (از زمان ارسال فرم توسط دانشگاه محل تحصیل دانش آموختگان تا زمان تایید نهایی توسط مرکز خدمات آموزشی و ارسال به دفتر طرح نيروي انساني 72 ساعت کاری مي باشد.

 

از اول آبان ماه سال جاری تنها مسیر پیگیری فرم فراغت از تحصیل در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت سامانه معرفی شده بوده و دانش آموختگان برای پیگیری های بیشتر لازم است  از طریق كارشناسان ثبت فرم فراغت از تحصيل در دانشگاه های علوم پزشکی کشور اقدام نمایند.

 

 

 

 

 


١١:٠٤ - 1396/07/19    /    شماره : ١٤١٦٥٩    /    تعداد نمایش : ١١٤٧٦