اخبار > نشستی به منظور برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت آموزش دندانپزشکی در کشور برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

نشستی به منظور برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت آموزش دندانپزشکی در کشور برگزار شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

نشست مشترك دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي با روساي انجمن‌هاي علمي و تخصصي دندانپزشكي با هدف استمرار و تحكيم ارتباطات علمي در راستاي ارتقاي كيفيت آموزش دندانپزشكي برگزار شد.

دبير شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي با تقدير از همكاري هاي مستمر بين انجمن هاي علمي و تخصصي دندانپزشكي در سالهاي گذشته، از همكاري هاي اثربخش پيشين در حوزه تدوين كتب مرجع دندانپزشكي عمومي و ارزشيابي گروههاي تخصصي در دانشكده دندانپزشكي واجد اين دوره ها تشكر نمود و اين ارتباط را به عنوان يك الگوي موفق در دولت تدبير و اميد در استفاده از ظرفيت هاي موجود در سازمان هاي مردم نهاد دانست و بر استحكام و استمرار آن تاكيد نمود.

دكتر سعيد عسگري به عنوان دبير شوراي سلامت دهان نيز با اشاره به تعامل مثبت بين انجمن هاي علمي با حوزه سلامت دهان، گزارشي از اقدامات و تعاملات مثبت فيمابين ارائه داد. از جمله اين همكاري ها، توجه انجمن دندانپزشكي ايران در انتخاب شعار سال جاري كنگره دندانپزشكي 57 و همچنين برگزاري اولين همايش سلامت دهان با همكاري انجمن پريودنتولوژي در سال گذشته بوده است.

دبير شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي هدف اصلي از برگزاري اين نشست را همفكري و تعامل سازنده با انجمن هاي علمي درخصوص بازنگري محدود برنامه آموزشي دوره دكتري عمومي دندانپزشكي دانست و ضمن تشكر از همراهي مسئولين محترم شورايعالي برنامه ريزي، كلان منطقه آمايشي 9 و تمامي مسئولين و اساتيدي كه در اين امر مهم ملي همكاري و همراهي موثري داشته اند، هدف از بازنگري برنامه مذكور را تربيت دندانپزشكان عمومي با توانمندي هاي ارتقاء يافته در جهت ارائه خدمات با كيفيت بيشتر به مردم عزيز كشور دانست.

خبر: دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی

 


١٠:٥٨ - 1396/02/21    /    شماره : ١٣٩٠٥٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٦