اخبار > سومین کنگره منطقه ای انجمن جراحان ارتوپدی ایران در سال جاری در اصفهان برگزار خواهد شد


  چاپ        ارسال به دوست

سومین کنگره منطقه ای انجمن جراحان ارتوپدی ایران در سال جاری در اصفهان برگزار خواهد شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

رئیس انجمن جراحان ارتوپدی ایران درخصوص عملکرد این انجمن سخن گفت.

دکتر محمد رازی رئیس انجمن جراحان ارتوپدی ایران با بیان اینکه این انجمن در سال 1371 تاسیس شده گفت: انجمن جراحان ارتوپدی دارای 8 شاخه فعال در سطح کشور از جمله شاخه مازندران ، شاخه آذربایجان، شاخه خراسان ، شاخه اصفهان، شاخه فارس، شاخه کرمان، شاخه البرز، شاخه خوزستان بوده و همچنین در استان گیلان، قزوین، هرمزگان و .... نیز همکاران ارتوپد در قالب گروه های کوچک در حال همکاری و تبادل اطلاعات با انجمن مرکز می باشند.

دکتر رازی با بیان اینکه جلسات متعددی برای ارتقای فعالیت های انجمن برگزار می شود، خاطرنشان کرد: جلسات ماهانه انجمن از آغاز تاکنون در اولین پنج شنبه هر ماه برگزار می شود و همچنین کنگره سالانه انجمن هر سال با حضور اکثریت ارتوپدهای کشور و سخنرانان داخلی مقیم خارج و اساتید برتر این رشته در خارج از کشور برگزار میگردد که در آن آخرین دستاوردها و تجربیات اعضا به اشتراک گذاشته می شود.

وی اضافه کرد: شاخه های انجمن نیز به ترتیب زمانی و در فواصل منظم اقدام به برگزاری سمینارهای یک یا دو روزه می نمایند. در اقدامی جدید نیز انجمن کنگره منطقه ای را در دوره در شاخه ها برگزار نموده است که سومین دوره آن در سال آتی در اصفهان برگزار می گردد.

رئیس انجمن جراحان ارتوپدی ایران اذعان داشت: کمیته های مختلفی در انجمن تشکیل گردیده که با توجه به موضوع و نحوه کارکرد آن سعی در پیشبرد مسائل روز ارتوپدی و دیگر مشکلات گردیده است

وی به انتشارات انجمن اشاره کرد و گفت: مجله جراحی استخوان و مفاصل ایران بصورت فصلنامه منتشر می گردد و خبرنامه داخلی انجمن نیز ماهانه چاپ و در اختیار کلیه ارتوپدها قرار می گیرد.

دکتر رازی اظهار داشت: انجمن ارتوپدی دارای سایت فعال می باشد که اکثریت اعضا و دیگر علاقمندان با مراجعه به آن از آخرین اخبار و اتفاقات روز مطلع می گردد. همچنین با ایجاد کانال در فضای مجازی همگام با پیشرفت تکنولوژی اقدام به انتشار اخبار و اطلاعات علمی بین اعضا شده است.

 


١٠:٢٢ - 1396/01/23    /    شماره : ١٣٨٤٨١    /    تعداد نمایش : ٥٣٨