اخبار > بازدید هیئت ارزشیابی و اعتبار بخشی از امکانات آموزشی و توسعه ای دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ارزیابی سطح کیفی آموزش پزشکی در این دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید هیئت ارزشیابی و اعتبار بخشی از امکانات آموزشی و توسعه ای دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ارزیابی سطح کیفی آموزش پزشکی در این دانشگاه

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

با هدف ارزیابی سطح کیفی آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، هیئت ارزشیابی و اعتبار بخشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از امکانات آموزشی و توسعه ای دانشگاه  بازدید کردند.

دکتر منیژه خلیلی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این خصوص گفت: از بهمن سال گذشته و پس از آغاز اجرای طرح تحول و نوآوری در حوزه آموزش پزشکی، برنامه بازدید از امکانات آموزشی  دانشگاه های علوم پزشکی کشور توسط هیئت ارزشیابی و اعتبار بخشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی آغاز شد.

وی افزود: این هیئت روز گذشته پس از ورود به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و آشنایی با موقعیت جغرافیایی و دریافت اطلاعات کلی استان، به دقت از دانشکده ها، بیمارستان های آموزشی و معاونت های دانشجویی و فرهنگی، پژوهشی و آموزشی بازدید کرد.

وی گفت: پس از تحلیل اطلاعات مکان های  بازدید شده توسط این هیئت، نتایج ارزیابی به این دانشگاه اعلام می شود.

دکتر یوسف مهدی پور دبیر اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هم در اینباره گفت: برنامه اعتبار بخشی، استفاده از تجربه دیگران است و منجر به توسعه بیش از پیش حوزه های مختلف خواهد شد.

 

خبر: روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان


١١:٣١ - 1395/12/18    /    شماره : ١٣٨٠٤٥    /    تعداد نمایش : ٦٤٣