اخبار > قطب های علوم پزشکی کشور ماموریت محور می شوند.


  چاپ        ارسال به دوست

قطب های علوم پزشکی کشور ماموریت محور می شوند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت در نشست مدیران و مشاورین معاونت آموزشی از ماموریت محور شدن قطب های علوم پزشکی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشي دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت در نشست مدیران و مشاوران معاونت آموزشی که در روز پنجشنبه 11 تیرماه برگزار شد با اشاره به ظرفیت مثبت قطب ها در ارتقاء نظام سلامت کشور گفت: با توجه به بسترهای فراهم شده در مصوبه آمایش سرزمینی لازم است از ظرفیت قطب های علوم پزشکی کشور و پتانسیلی که در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مرتبط با مناطق آمایشی در آموزش پزشکی است بهره برداری گردد.  

دکتر باقر لاریجانی اظهار داشت: قطب های علوم پزشکی کشور می بایست به صورت هدفمند و با توجه به اولویت های آموزش عالی سلامت گسترش یابند. وی اقزود تعیین اولویت های نظام آموزش عالی سلامت و واگذاری ماموریت های مشخص هر یک از این موضوعات به قطب های علوم پزشکی کشور، باعث فعالیت هدفمند قطب ها با ماموریت روشن می گردد.

دکتر باقر لاریجانی اظهار داشت: معاونت آموزشی وزارت بهداشت در راستای ماموریت هایی که به قطب ها محول می نماید از فعالیت های انجام شده در این راستا حمایت خواهد نمود و ابراز امیدواری کرد که استفاده از ظرفیت  قطب های علوم پزشکی زمینه ساز دستیابی به اهداف اولویت دار نظام آموزش عالی سلامت باشد.


١٣:٤٢ - 1394/04/11    /    شماره : ١٢١٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٩٦٧